پنج شنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 سناریوهای ادامه مسکن مهر
ادامه روند کنونی ساخت و سازها و عدم اصلاح در برنامه‌ریزی فضایی مسکن مهر، سه سناریوی «خالی از سکنه ماندن و مهاجرت روستاییان»، «شکل‌گیری مراکز سکونتی» و «تبدیل شهرک‌های اقماری برای شهرهای بزرگ و کلان‌شهرها» به خصوص تهران را در پی خواهد داشت.
 مسکن مهر کردکوی نیمه کاره رها شد
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پروژه مسکن مهر کردکوی و فجر 3گرگان، به دلیل مشکلات مالی نیمه کاره رها شده و قادر به تکمیل و تحویل به متقاضیان نیست.
قیمت تمام شده مسکن ویژه تهران
قیمت تمام شده مسکن ویژه تهران
مدیریت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات مسکن ویژه تهرانسر در تازه ترین اطلاعیه خود اعلام کرد: پروژه های دارای اسکلت فلزی قیمت تمام شده بالاتری نسبت به پروژه های با اسکلت بتونی دارند.
 مهمترین مشکل مسکن مهر دهلران
فرماندار دهلران گفت: تامین نشدن سهم آورده متقاضیان از مهم‌ترین مشکلات مسکن مهر دهلران برای تکمیل و واگذاری این واحدهاست.
 وام مسکن مهر مازندران افزایش یابد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: رقم تسهیلات مسکن مهر مازندران به دلیل گران شدن ادوات افزایش یابد.
 مسکن مهر سبزوار در حال ساخت
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی گفت: پروژه مسکن مهر سبزوار از پروژه‌هایی است که بیش از 93 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تاکنون بیش از 80 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای آن درنظر گرفته شده است.
 تسریع در ساخت مسکن مهر البرز
استاندار البرز بر تسریع در ساخت و تحویل مسکن مهر به متقاضیان تأکید کرد.
 مسکن اجتماعی نیازمند ردیف اعتباری
پیشنهادات ارائه شده از سوی بنیاد مسکن برای اجرایی شدن طرح مسکن اجتماعی نیازمند اعتبار است.
 مسکن مهر بهشهر در دست ساخت
فرماندار بهشهر اظهار داشت: پنج هزار واحد مسکن مهر با طرح خودمالکی و دولتی در شهرستان در دست ساخت بوده است است که با برنامه ریزی های انجام شده تعدادی از این واحدها واگذار شده و 60 واحدی چیت سازی بهشهر نیز در حال واگذاری است.
 کمک مسکن مهر کرمانشاه به تقاضا
تحویل واحدهای مسکن مهر در استان کرمانشاه روند صعودی قیمت فروش و اجاره املاک را متوقف و به عبارت بهتر به اعتدال رسانده و در حال حاضر بسیاری از واحدهای اجاره ای در سطح استان همچنان در انتظار مستاجران خاک می خورند.
 مسکن مهر ماکو، حادثه را صدا می‌کنند
دبیر ستاد مدیریت بحران ماکو گفت: اگر آتش‌سوزی در این شهر اتفاق بیفتد قادر به امدادرسانی نخواهیم بود.
 راه بی پایان مسکن مهر در ایلام
طرح مسکن مهر در حالی که قرار بود بخش از مشکلات مردم را در زمینه مسکن حل کند، هر روز وضعیت پیجیده ای به خود می گیرد به طوری که در شهر ایلام و تمام شهرستانهای استان این طرح در بلاتکلیفی کامل است.
 احداث مسکن مهر چایپاره
فرماندار چایپاره از پیشرفت 97 درصدی مسکن مهر چایپاره خبر داد.
انتخاب واحد مسکن ویژه تهران
انتخاب واحد مسکن ویژه تهران
انتخاب واحد مسکن ویژه تهرانسر از سوی متقاضیان طی دو - سه ماه آینده آغاز می‌شود که این امر بر اساس امتیاز پیش‌خریداران و اولویت‌بندی آنها صورت می‌گیرد.
 مسکن مهر ایلام آماده بهره برداری
مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: 9 هزار واحد مسکن در ایلام به بهره برداری می رسد.
 تکمیل پروژه های مسکن مهر لرستان
مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان از دادن ضرب الاجل به تعاونیهای استان برای تکمیل پروژه های مسکن مهر خبر داد.
 نصب انشعابات آب مسکن مهر خرم آباد
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت: تاکنون انشعاب آب و فاضلاب 180 واحد فاز سه مسکن مهر خرم آباد نصب شده است.
 کنترل آسانسور مسکن مهر لرستان
مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: پیرو مصوبات جلسه قبل شورای مسکن لرستان در زمینه هماهنگی با اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان برای تایید آسانسورهای واحدهای مسکن مهر اقداماتی صورت گرفته است و 400 واحد را به اداره استاندارد معرفی کرده ایم.
 مسکن مهر خرم آباد آماده واگذاری
معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: هزار و 500 واحد مسکن مهر خرم آباد در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
 خلع پیمانکار مسکن مهر مریوان
مدیر ساختمان و مسکن اداره‌ کل راه و شهرسازی کردستان گفت: پیمانکار پروژه مسکن مهر مریوان کردستان در حال حاضر شروطی را برای ادامه روند احداث این پروژه درخواست کرده که از عهده این اداره خارج است و با این وضعیت قادر به ادامه همکاری با وی نیستیم.
 مسکن مهر خراسان جنوبی آماده شد
سه هزار و 190 واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی تکمیل و آماده بهره برداری شد.
 تحویل مسکن مهر کردستان نیازمند زمان
معاون امور عمرانی استاندار کردستان با یادآوری اعلام اتمام مسکن مهر در شهریورماه سال آینده، گفت: با توجه به موقعیت و شرایط کنونی پروژه‌های مسکن مهر، اتمام این پروژه در زمان تعیین شده ممکن نیست.
 مشکلات مسکن مهر رباط کریم
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اجرای کامل تعهدات مربوط به مسکن مهر در این شهرستان‌، گفت: این طرح با مشکلات جدی روبه‌رو است.
 خدمات رسانی به مسکن مهر کامیاران
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: دو پروژه آب و فاضلاب مسکن مهر کامیاران و تعاونی مسکن خبرنگاران استان نیازمند دو میلیارد تومان اعتبار است.
 مشکلات مسکن خبرنگاران کردستان
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: رفع مشکلات پروژه مسکن مهر هنرمندان و خبرنگاران از جمله اولویت‌های اداره راه و شهرسازی استان است.
 مشکل اصلی مسکن مهر بهاران
مدیرعامل اتحادیه مسکن مهر شهرستان سنندج گفت: مشکل اصلی پروژه مسکن مهر بهاران سنندج محوطه‌سازی آن است.
 تکمیل زیربناهای مسکن مهر کردستان
مدیر ساختمان و مسکن اداره‌ کل راه و شهرسازی کردستان از اولویت‌بندی تکمیل تاسیسات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر استان به منظور واگذاری آنها در کوتاه‌ترین زمان به متقاضیان خبر داد.
 مسکن مهر کردستان نیازمند اعتبار
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: بسته‌شدن پرونده مسکن مهر کردستان نیازمند 70 میلیارد تومان اعتبار است.
 عدم اجرای خدمات مسکن مهر همدان
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان گفت: عدم اجرای خدمات روبنایی در سایت های مسکن مهر همدان تبعات قابل توجهی دارد و دستگاههای اجرایی باید متناسب با خدمات مورد نیاز در این سایتها اعلام نیاز خود را پیگیری کنند.
 مسکن مهر آذربایجان آماده واگذاری
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسکن های مهر آذربایجان شرقی باید هر چه زودتر به متقاضیان تحویل داده شود.
 بی پولی مسکن مهر خراسان شمالی
مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: کمبود اعتبار عملیات اجرایی مسکن مهر شهری را در این استان کند کرده است.
 وضعیت نامناسب مسکن مهر بستان آباد
فرماندار شهرستان بستان آباد گفت: متاسفانه پروژه های مسکن مهر در بستان آباد وضعیت مناسبی ندارند و باید نواقصات موجود هرچه سریعتر رفع شود.
 معارضین مهم‌ترین مشکل شهرک ابریشم
مدیر پروژه و ناظر عالی مسکن مهر ابریشم گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان البرز عزم جدی برای رفع مشکل معارضین شهرک ابریشم دارد.
 مسکن مهر بیرجند آماده واگذاری
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به پیشرفت 97 درصدی فاز نخست و دوم پروژه واحدهای مسکونی معصومیه بیرجند گفت: این واحدهای مسکونی از ابتدای مرداد‌ماه جاری آماده واگذاری به متقاضیان است.
 کلاهبرداری در قالب مسکن مهر
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری کارمند قلابی دادگستری با کلاهبرداری 450 میلیون ریالی خبر داد.
 بازسازی تعاونیهای مسکن مشکل ‏دار
معاون امور تعاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: از مجموع 13هزار تعاونی مسکن فعال، تعداد 675 تعاونی مسکن مشکل‏ دار تا پایان سال 1389 شناسایی شده بود که تعداد 279 تعاونی با همت کمیته ‏های مسکن مشکل ‏دار استانها در سراسر کشور رفع مشکل شده اند.
 هشدار به متقاضیان مسکن ویژه
برخی از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر قسط چهارم خود را پرداخت نکرده‌اند که اگر از انجام این کار در موعد مقرر خودداری کنند از نظر اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به عنوان انصراف‌دهنده تلقی خواهند شد.
 احتمال افزایش وام مسکن مهر
با بازنگری طرح جامع مسکن مبنی بر اتمام بررسی بخش جمعیت و اقتصاد کلان و ادامه بررسی در بخش زمین و مسکن وعده داده شد که جمع بندی نهایی این طرح در روزهای آینده ارائه شود.
 افتتاح مسکن مهر همدان
معاون امورعمرانی فرماندار همدان گفت: تا کنون هفت هزار و 194 واحد مسکن مهر در همدان بهره برداری شده است.
 مشکلات مسکن مهر ایلام
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: پروژه های مسکن مهر ایلام با مشکلات جدی مواجه هستند.
 انتقاد از مسکن مهر خراسان شمالی
رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن های مهر خراسان شمالی با انتقاد از کم کاری دستگاه های نظارتی بر ساخت مسکن های مهر در استان اظهار کرد که متأسفانه در بسیاری از مواقع نظارت بر ساخت مسکن های مهر خراسان شمالی تنها به امضای نهایی خلاصه می شود.
 مسکن حاجی‌آباد و دستگرد بیرجند
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از پیشرفت 95 درصدی پروژه ساخت واحدهای مسکونی حاجی‌آباد و دستگرد بیرجند خبر داد.
 هشدار به متقاضیان مسکن ویژه
برخی از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر قسط چهارم خود را پرداخت نکرده‌اند که اگر از انجام این کار در موعد مقرر خودداری کنند از نظر اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به عنوان انصراف‌دهنده تلقی خواهند شد.
 مبلغ قسط پنجم مسکن ویژه تهرانسر
مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر اعلام کرد: مبلغ قسط پنجم واحدهای مسکن ویژه تهرانسر بر اساس قیمت تمام شده ساخت است که قطعا برای واحدهای ساخته شده به روش اسکلت فلزی بیشتر از 45 میلیون تومان می‌شود.
 جزئیات جدید از مسکن ویژه تهران
مدیریت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات مسکن ویژه تهرانسر در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد متقاضیان مسکن ویژه تهران برای تحویل قراردادها تا پایان تیرماه فرصت دارند با در دست داشتن برگه رسید موقت اقدام کنند.
 تکمیل مسکن مهر شهرهای لرستان
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: همه واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر لرستان تا دهه فجر تکمیل می شوند.
 تحویل مسکن مهر سنقر
سرپرست فرمانداری شهرستان سنقر گفت: تقریبا تمامی متقاضیان مسکن مهر در شهرستان سنقر واحدهای خود را تحویل گرفته اند و تنها کمتر از 560 متقاضی دیگر باقی مانده اند.
 مسکن مهر کاشمر مدرسه ندارد
رییس اداره آموزش و پرورش کاشمر از ساخته نشدن مدارس مورد نیاز برای مسکن مهر کاشمر انتقاد کرد.
 رفع مشکلات مسکن مهر خمین
شمار زیادی از مردم شهرستان خمین در استان مرکزی که به امید خانه دار شدن در شرکت های تعاونی مسکن مهر ثبت نام کرده اند، با وجود پرداخت سهم مشارکت خود، اکنون بعد از سالها همچنان با مشکلات زیادی در این مورد مواجه اند.
 مسکن مهر یزد آماده واگذاری
استاندار یزد با اشاره به اجرای طرح خیری مسکن جوانان در یزد گفت: 320 واحد از فاز اول اجرای این طرح تا پایان شهریور ماه آماده واگذاری خواهد بود.
 صفحه ۱ از ۳۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

 همایش توسعه فضای کاربردی فضایی روستایی

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان 
 ایجاد یگان حفاظت از اراضی
 قیمت تمام شده مسکن ویژه تهران
 اولویت اول افتتاح مسکن مهر پرند
 احداث مترو آمل تهران
 مسکن مهر کرج فاقد مراکز درمانی
 رفع مشکلات بیمه کارگران ساختمانی
 جلسه ویژه برای کاهش قیمت اوراق
 طرح جدید بیمه کارگران ساختمانی
 سیاست نامشخص مسکن دولت
 تبدیل مسکن مهر به خود مالکی
 مسکن اجتماعی نیازمند ردیف اعتباری
 قیمت اوراق مسکن شاید ارزان ‌شود
 توصیه‌ رهبری به رئیس جدید بنیاد
 مسکن مهر بهشهر آماده تحویل
 بهارستان محور توسعه فراشهری اصفهان
 کندی نوسازی بافت فرسوده مشهد
 فقر شهری این گونه کاهش می یابد
 تکمیل آزادراه کنارگذر شمالی مشهد
 تصمیم جدید وزارت راه و شهرسازی
 آخوندی به دنبال تامین مالی مسکن مهر
 نقشه راه مسکن کشور تدوین شد
 انتخاب واحد مسکن ویژه تهران
 چالش‌ پیش ‌روی نوسازی شهری
 نوسازی بافت فرسوده شهرری
 منقل خانه های بافت فرسوده شیراز
 بافت فرسوده کرمان دردسرساز شد
 اجرای نادرست قانون ماده 99 شهرداری‌
 انتشار زندگی‌نامه سعیدی‌کیا
 سازوکار فروش منزل مسکونی بدهکاران
 تغییر ‌مدیر آزمایشگاه فنی مکانیک خاک
 راه حلی برای تامین مسکن روستایی
 تکمیل مسکن مهر سهند
 بررسی مشکلات بافت فرسوده تهران
 انتصاب مدیر راه و شهرسازی خاش
 اقدام تامل برانگیز شرکت عمران پردیس
 برنامه‌ اقتصاد مقاومتی وزارت راه و شهرسازی
 فراخوان شرکت عمران شهر جدید پردیس
 سد محکم در خرید و فروش قانونی مسکن مهر
 اعلام قیمت جدید مسکن مهر پرند
 قیمت مسکن در رمضان ارزان شد
 پیشرفت فیزیکی مسکن مهر اندیشه
 بازسازی بافت فرسوده حرم رضوی
 مشکل اصلی بافت های فرسوده
 هزاران مسکن مهر آماده واگذاری
 برنامه‌ اقتصاد مقاومتی آخوندی
 چرا مسکن اولویت دولت نیست؟
 مسکن مهر پرند تاخیر دارد
 بررسی عملکرد سازمان نوسازی تهران
 اعتبار آزادراه تهران شمال کافی نیست
 نوسازی بافت فرسوده مامونیه