دوشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 جزئیات ساخت مسکن اجتماعی
جزئیات ساخت مسکن اجتماعی و حمایتی خانوارهای نیازمند تحت پوشش سازمان‌های بیمه‌ای، نهادهای حمایتی و خانوارهای نیازمند اعلام شد.
طرح دولت برای خانه دار شدن مردم
طرح دولت برای خانه دار شدن مردم
بخش اول طرح جامع به هدف گذاری و چهره نمایی وضعیت موجود بخش مسکن پرداخته و در افق 12 ساله، کاهش شاخص دسترسی به مسکن به عنوان یک هدف اساسی مورد توجه قرار گرفته است. این شاخص، مدت زمان انتظار یک خانوار متوسط در کشور را برای صاحبخانه شدن نشان می دهد.
 نامه سرگشاده کمیته مطالبه حق مسکن به دبیر شورای عالی امنیت ملیِ
کمیته مطالبه حق مسکن مردم، بدلیل اهمال و بی تفاوتی برخی مسئولین در ساماندهی به مسکن مهر؛ نامه ای را خطاب به دبیر شورای عالی امنیت ملی نگاشت. در این نامه آمده است : سهل انگاری در ساماندهی به مسکن مهر، می تواند تبعات امنیتی جبران ناپذیری را بدنبال داشته باشد.
 واگذاری مسکن مهر گمیشان گلستان
195 واحد مسکن مهر در گمیشان استان گلستان به صاحبانش واگذار شد .
پرونده مسکن مهر بسته می شود
پرونده مسکن مهر بسته می شود
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از بانک مرکزی درخواست کرد تا سقف تسهیلات را از ۵۰ هزار میلیارد تومان به ۵۳ هزار میلیارد تومان افزایش دهد تا پرونده مسکن مهر در پایان سال ۹۵ بسته شود.
 افزایش قیمت ساخت مسکن مهر گیلان
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: از ابتدای سال 1389 تاکنون علی رغم افزایش قیمت ها در تمامی بخش ها بطور متوسط فقط 10 درصد قیمت ساخت مسکن مهردر استان افزایش پیدا کرده است.
تاکید روحانی برای حل مشکل مسکن مهر
تاکید روحانی برای حل مشکل مسکن مهر
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر لزوم سودآور شدن فعالیت های بانک ها گفت: تصمیماتی برای سودآور شدن عملیات اصلی بانکداری در کشور گرفته شده است.
 امکان تامین برق مسکن مهر را نداریم
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با بیان اینکه در حال حاضر دیگر ظرفیتی برای تامین برق مسکن مهر نداریم، گفت: برای تامین برق واحدهای مسکن مهر سه استان تهران، البرز و قم نیازمند ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم.
 مسکن ویژه تهرانسر آماده تحویل
مراحل ساخت بیش از 500 واحد مسکونی از پروژه مسکن ویژه تهرانسر در آستانه تکمیل است و در آینده نزدیک براساس اولویت‌بندی تحویل متقاضیان خواهد شد.
 50 هزار مسکن مهر آماده تحویل
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران گفت: تا پایان امسال بیش از 50 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر به بهره برداری می رسد.
 اجرای فاضلاب مسکن مهر خرم‎آباد
معاون فنی و مهندسی این شرکت از پیشرفت عملیات احداث شبکه اصلی فاضلاب مسکن مهر در شهر خرم‎آباد خبر داد.
 مسکن مهر خراسان نیازمند اعتبار
مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: برای احداث واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر و زیر 25 هزار نفر جمعیت در این استان نیازمند تزریق فوری پول به پروژه ها هستیم.
اعتبار میلیاردی برای تکمیل مسکن‌مهر
اعتبار میلیاردی برای تکمیل مسکن‌مهر
مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کل اعتباری که باید از بانک مسکن برای تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر دریافت کنیم حدود 78 هزار میلیارد ریال است که از این میزان 6300 میلیارد را دریافت کرده‌ایم.
امید مردم به طرح مسکن احمدی‌نژاد!
امید مردم به طرح مسکن احمدی‌نژاد!
در حالی وزارت راه و شهرسازی به‌دنبال پرداخت تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی خرید مسکن است که مردم این اقدام را نه در راستای خانه‌دار کردن بلکه آنرا کاتالیزور افزایش تورم و به تبع آن افزایش قیمت‌ها می دانند.
 افزایش وام مسکن مهر اردبیل
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از افزایش وام پنج هزار واحد مسکن مهر در استان خبر داد.
 مطالعه معضلات مسکن مهر
استاندار اردبیل تاکید کرد: ضروری است معضلات مسکن مهر توسط دانشگاه های استان مطالعه و بررسی شود.
 پرونده مسکن مهر همدان بسته می شود
سرپرست راه و شهری سازی استان همدان گفت: وضعیت مسکن مهر استان همدان از دیگر استان ها مناسب تر است و در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز پرونده مسکن مهر همدان در سال آینده بسته خواهد شد.
 تعلل در تکمیل مسکن مهر همدان
استاندار همدان با بیان اینکه قرار بود مسکن مهر موجب رفاه افراد جامعه شود اما موجب نارضایتی اجتماعی و مطالبات اجتماعی شد، گفت: طرح مساکن مهر به مردم و جامعه عارضه هدیه کرده است.
 شرط تحویل مسکن مهر نور
تحویل واحد‌های مسکن مهر به محض واریز باقیمانده هزینه ساخت از مصوبات جلسه شورای مسکن شهرستان نور بود.
 وضعیت برق رسانی به مسکن مهر قم
مدیران شرکت‌های برق و گاز قم در جلسه شورای مسکن استان که با حضور استاندار قم رسمیت یافت، به بیان مشکلات و مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر پرداختند.
 تعیین تکلیف مسکن مهر لرستان
استاندار لرستان گفت: تا پایان سال جاری 7500 واحد مسکن مهر در لرستان افتتاح و تعیین تکلیف می‌شوند.
 افزایش میزان سهم‌آورده مسکن مهر
امام جمعه ساوجبلاغ گفت: اکثر متقاضیان واحدهای مسکن مهر از قشر کم درآمد جامعه هستند و توانایی پرداخت افزایش قیمت آورده مسکن مهر را ندارند.
یک سوم مسکن مهر تحویل داده شد
یک سوم مسکن مهر تحویل داده شد
عضو هیات رئیسه شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور از تحویل 129 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در کشور خبرداد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته واحدهای باقی مانده تا نیمه نخست سال آینده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 مسکن مهر البرز واگذار شد
یکهزار و 100 واحد مسکن مهر پس از تکمیل در شهر جدید هشتگرد از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز به مردم واگذار شد.
تامین آب و برق مسکن مهر
تامین آب و برق مسکن مهر
معاون وزیر نیرو گفت: به تدریج ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل مسکن مهر از سوی وزارت نیرو تخصیص پیدا می‌کند که تاکنون بخشی از آن پرداخت شده است.
 سیاست یک بام و دو هوای راه و شهرسازی
گرچه وزارت راه و شهرسازی بر تحویل واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات تاکید دارد که هفته گذشته طی مراسمی ۱۳۷۰۰ مسکن این طرح در شهر پرند به متقاضیان واگذار شد اما فقط ۷۰ درصد آنها از امکانات زیربنایی برخوردار بودند.
 برق رسانی به مهر خراسان شمالی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: تا پایان امسال هفت هزار و 900 واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف این استان برقدار می شوند.
 مشکلات مسکن مهر نظرآباد البرز
فرماندار نظرآباد گفت: بارزترین حق شهروندی بهره‌گیری از حقوق مساوی در استفاده از امکانات و خدمات شهری است که ساکنان واحدهای مسکن مهر نیز باید از آن بهره ببرند.
 وعده تکمیل مسکن مهر آذربایجان‌غربی
مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: مساکن مهر ارومیه، پیشرفت 80 درصدی دارند.
 بی مهری به مسکن مهر سیستان
اجرای پروژه مسکن مهر هر چند به عنوان یکی از نقاط مثبت دولت دهم برای سرپناه دادن اقشار آسیب‌پذیر عنوان می‌شود اما در سیستان و بلوچستان با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بوده و با وجود گذشت بیش از 4 سال هنوز بسیاری از این واحدها نیمه تمام باقی مانده و با بی‌مهری مسئولان نسبت به ساکنان آن همراه شده است.
 مسکن مهر قزوین مشکل ندارد
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: مسکن مهر قزوین دارای مشکلات زیرساختی خاص و مهمی که برخی دیگر شهرها دارند ، نیست.
 احداث مسکن مهر مهاباد
فرماندار مهاباد گفت: مسکن مهر در مهاباد از پیشرفت اجرایی 69 درصدی برخوردار است.
 مشکل بیمه مسکن مهر حل شد
تامین اجتماعی مصوبه دولت را برای دریافت ۵۲۰۰ تومان حق بیمه به ازاء هر متر مربع مسکن مهر ابلاغ کر تا بدین ترتیب روند صدور پایان کار و فروش اقساطی مسکن مهر سرعت گیرد.
 مسکن مهر امیدی به خانه‌دار شدن
متقاضیان منتظر مسکن مهر امروز با مشکلات زیادی برای تحویل مسکن های خود روبرو هستند و کسانی هم که پس از روی کار آمدن دولت یازدهم موفق به ثبت نام در این طرح نشدند، حرف های زیادی برای گفتن دارند.
 عمده مشکلات مسکن مهر اصفهان
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: عمده مشکلاتی که در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید وجود دارد خدمات روبنایی و زیربنایی است که در فولادشهر بیشترین معضلات را داریم.
 مسکن سیستان در حال احداث
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی کشور گفت: احداث 23 هزار و 500 واحد مسکن شهری در سراسر سیستان و بلوچستان از برنامه های این وزارتخانه است که تا کنون 13 هزار و 500 واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.
 واگذاری مسکن مهر استان یزد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از افتتاح و بهره برداری 62 پروژه تعاونی و تحویل 990 واحد مسکن مهر در استان یزد خبر داد.
 نگرانی از عملکرد مسکن مهر گیلان
استاندار گیلان گفت: رویکرد تعاونی‌های مسکن باید به سمت منافع مردم باشد.
مسکن مهر در انتظار تامین منابع ملی
مسکن مهر در انتظار تامین منابع ملی
تاخیر در پرداخت سهم آورده اعضای تعاونی ها و متقاضیان، عدم تعهد برخی پیمانکاران در تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر و فراهم نشدن انشعاب برخی از خدمات عمومی از جمله آب، برق، گاز و تلفن از عمده ترین مشکلات پروژه های مسکن مهر در کشور به شمار می آید.
 احداث مسکن مهر شهرهای آذربایجان غربی
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تمام مسکن‌های مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
 رفع مشکل بیمه مسکن مهر آبیک
فرماندار شهرستان آبیک گفت: مسئولان دستگاه‌های مرتبط باید نسبت به رفع مشکل بیمه متقاضیان مسکن مهر آبیک اقدام کنند.
 وجود سند اضافی در مسکن مهر آبیک
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: 10 هزار متر مربع سند اضافی در مسکن مهر شهرستان آبیک وجود دارد.
 استقبال از سایت مسکن اهواز
مدیر سایت اهوازملک گفت: خوشبختانه استقبال و گرایش مردم و مراجعه آن‌ها به این سایت افزایش یافته است.
 بهره‌برداری از مسکن مهر ماهنشان
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان از بهره‌برداری از 420 واحد مسکن مهر در شهرستان ماهنشان خبر داد.
 بهره‌برداری از مسکن مهر فدک توس
ارشد عقیدتی سیاسی ارتش در منطقه خراسان گفت: پروژه 232 واحدی مسکن مهر فدک توس برای نظامیان فعال هشت سال دفاع مقدس که فاقد منزل مسکونی بودند به بهره‌برداری رسید.
 سهم تعاونی ها از ساخت مسکن
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت با بیان اینکه ۳۷ درصد مسکن کشور توسط تعاونی‌ها ساخته شده است، گفت: سیاست‌های اجرایی در بخش مسکن بدون حضور و استفاده از بخش تعاون امکان‌پذیر نیست.
 تامین مدارس مسکن مهر قزوین
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: واحدهای آموزشی شهرک مهرگان (مجتمع مسکن مهر) در مرحله تجهیز و ثبت‌نام از دانش‌آموزان است.
 بی مهری به مسکن مهر کرمانشاه
بسیاری از متقاضیان و ساکنان واحدهای مسکن مهر ایثار فاز یک کرمانشاه همچنان ما بین اداره کل و راه و شهرسازی و بانک مسکن بلاتکلیفند و اعلام می کنند که حل مشکلات آنها در استان کرمانشاه نیازمند ورود وزیر به ماجراست.
 سازندگان مسکن مهر حق مطالبه پول ندارند
مدیرکل مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر بنیاد مسکن گفت: پیمانکاران و سازندگان مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر، حق ندارند از متقاضیان پولی بیشتری مطالبه کنند.
 افتتاح مسکن مهر گرگان
پروژه 312 واحدی مسکن مهر شهرستان گرگان که قرار بود با حضور معاون وزیر و استاندار افتتاح شود، در مجموعه مسکن مهر شهرک گلستان با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال و البته بدون حضور مسئولانی که پیام تبریک حضور آن ها در محل افتتاحیه بود به بهره برداری رسید.
 صفحه ۱ از ۳۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان 
 جزئیات جدید از طرح جامع مسکن
 بورس مسکن ایجاد می شود
 وصول استیضاح وزیر راه و شهرسازی به زودی
 مسکن مهر سهند غیرکارشناسی است
 قول افتتاح مسکن مهر پردیس
 همه چیز درباره دفترچه اقساط مسکن مهر
 کمک دولت به خدمات زیربنایی مسکن مهر
 دفاع معاون نیکزاد از مسکن مهر
 مسکن استیجاری برای کم درآمدها
 بدهی طلبکاران وزارت راه و شهرسازی
 استیضاح آخوندی دوباره کلید خورد
 بنیاد مسکن متولی مسکن اجتماعی است
 جزئیات طرح جامع مسکن منتشر شد
 بانک مسکن باید متحول شود
 شهر فرودگاهی امام توسعه می یابد
 کارشکنی بانکها در نوسازی بافتهای فرسوده
 چالش‌ بزرگ شهرنشینی چیست؟
 نظر آخوندی درباره وام 80 میلیونی مسکن
 برنامه جدید تأمین مسکن اقشار متوسط
 توضیحات آخوندی به نمایندگان مردم در مجلس
 تجمع متقاضیان مسکن مهر مقابل مجلس
 وزیر راه و شهرسازی استیضاح می شود
 اولویت اصلی پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده
 آیین نامه قانون احداث پروژه های راه و ترابری
 بررسی طرح‌های تحرک مسکن
 جالب ترین تحصن ضد آخوندی مقابل مجلس
 چرا منابع مالی مسکن مهر تزریق نشد؟
 بیشتر درآمد صرف اجاره مسکن
 واحدهای نوساز معاف از پرداخت مالیات
 دلیل مخالفت مجلس با اخذ مالیات مسکن
 اقدامات سوداگرانه در بازار مسکن
 عدم ابلاغ آیین‌نامه پرداخت وام مسکن
 متقاضیان مسکن مهر پرند قرارداد ندارند
 آغاز مناظره با موضوع مالیات بر عایدی مسکن
 مبنای تعیین دوره بازپرداخت وام مسکن
 تسریع خط ریلی قم تهران
 شهرهای جدید، تهدیدی برای کشاورزی
 دانشگاه به کمک راه و شهرسازی می‌‌آید
 افتتاح مسکن مهر مهاجران اراک
 دیدار خیرین راهساز با آخوندی
 بسته شدن پرونده مسکن مهر
 زمان بهره برداری از پروژه قم گرمسار
 تخفیفات عوارض بافت فرسوده
 گزارش اصل 90 از تخلفات مسکن مهر
 تسویه بدهی‌ شرکت‌های تابعه راه و شهرسازی
 مسکن ویژه تهرانسر آماده تحویل
 50 هزار مسکن مهر آماده تحویل
 حضور آخوندی در کمیسیون عمران مجلس
 تهدید وزیر راه و شهرسازی به استیضاح
 افزایش سهم حمل و نقل ریلی