شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 افزایش وام مسکن مهر اردبیل
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از افزایش وام پنج هزار واحد مسکن مهر در استان خبر داد.
 مطالعه معضلات مسکن مهر
استاندار اردبیل تاکید کرد: ضروری است معضلات مسکن مهر توسط دانشگاه های استان مطالعه و بررسی شود.
 پرونده مسکن مهر همدان بسته می شود
سرپرست راه و شهری سازی استان همدان گفت: وضعیت مسکن مهر استان همدان از دیگر استان ها مناسب تر است و در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز پرونده مسکن مهر همدان در سال آینده بسته خواهد شد.
 تعلل در تکمیل مسکن مهر همدان
استاندار همدان با بیان اینکه قرار بود مسکن مهر موجب رفاه افراد جامعه شود اما موجب نارضایتی اجتماعی و مطالبات اجتماعی شد، گفت: طرح مساکن مهر به مردم و جامعه عارضه هدیه کرده است.
 شرط تحویل مسکن مهر نور
تحویل واحد‌های مسکن مهر به محض واریز باقیمانده هزینه ساخت از مصوبات جلسه شورای مسکن شهرستان نور بود.
 وضعیت برق رسانی به مسکن مهر قم
مدیران شرکت‌های برق و گاز قم در جلسه شورای مسکن استان که با حضور استاندار قم رسمیت یافت، به بیان مشکلات و مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر پرداختند.
 تعیین تکلیف مسکن مهر لرستان
استاندار لرستان گفت: تا پایان سال جاری 7500 واحد مسکن مهر در لرستان افتتاح و تعیین تکلیف می‌شوند.
 افزایش میزان سهم‌آورده مسکن مهر
امام جمعه ساوجبلاغ گفت: اکثر متقاضیان واحدهای مسکن مهر از قشر کم درآمد جامعه هستند و توانایی پرداخت افزایش قیمت آورده مسکن مهر را ندارند.
یک سوم مسکن مهر تحویل داده شد
یک سوم مسکن مهر تحویل داده شد
عضو هیات رئیسه شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور از تحویل 129 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در کشور خبرداد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته واحدهای باقی مانده تا نیمه نخست سال آینده به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 مسکن مهر البرز واگذار شد
یکهزار و 100 واحد مسکن مهر پس از تکمیل در شهر جدید هشتگرد از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز به مردم واگذار شد.
تامین آب و برق مسکن مهر
تامین آب و برق مسکن مهر
معاون وزیر نیرو گفت: به تدریج ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل مسکن مهر از سوی وزارت نیرو تخصیص پیدا می‌کند که تاکنون بخشی از آن پرداخت شده است.
 سیاست یک بام و دو هوای راه و شهرسازی
گرچه وزارت راه و شهرسازی بر تحویل واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات تاکید دارد که هفته گذشته طی مراسمی ۱۳۷۰۰ مسکن این طرح در شهر پرند به متقاضیان واگذار شد اما فقط ۷۰ درصد آنها از امکانات زیربنایی برخوردار بودند.
 برق رسانی به مهر خراسان شمالی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: تا پایان امسال هفت هزار و 900 واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف این استان برقدار می شوند.
 مشکلات مسکن مهر نظرآباد البرز
فرماندار نظرآباد گفت: بارزترین حق شهروندی بهره‌گیری از حقوق مساوی در استفاده از امکانات و خدمات شهری است که ساکنان واحدهای مسکن مهر نیز باید از آن بهره ببرند.
 وعده تکمیل مسکن مهر آذربایجان‌غربی
مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: مساکن مهر ارومیه، پیشرفت 80 درصدی دارند.
 بی مهری به مسکن مهر سیستان
اجرای پروژه مسکن مهر هر چند به عنوان یکی از نقاط مثبت دولت دهم برای سرپناه دادن اقشار آسیب‌پذیر عنوان می‌شود اما در سیستان و بلوچستان با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بوده و با وجود گذشت بیش از 4 سال هنوز بسیاری از این واحدها نیمه تمام باقی مانده و با بی‌مهری مسئولان نسبت به ساکنان آن همراه شده است.
 مسکن مهر قزوین مشکل ندارد
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: مسکن مهر قزوین دارای مشکلات زیرساختی خاص و مهمی که برخی دیگر شهرها دارند ، نیست.
 احداث مسکن مهر مهاباد
فرماندار مهاباد گفت: مسکن مهر در مهاباد از پیشرفت اجرایی 69 درصدی برخوردار است.
 مشکل بیمه مسکن مهر حل شد
تامین اجتماعی مصوبه دولت را برای دریافت ۵۲۰۰ تومان حق بیمه به ازاء هر متر مربع مسکن مهر ابلاغ کر تا بدین ترتیب روند صدور پایان کار و فروش اقساطی مسکن مهر سرعت گیرد.
 مسکن مهر امیدی به خانه‌دار شدن
متقاضیان منتظر مسکن مهر امروز با مشکلات زیادی برای تحویل مسکن های خود روبرو هستند و کسانی هم که پس از روی کار آمدن دولت یازدهم موفق به ثبت نام در این طرح نشدند، حرف های زیادی برای گفتن دارند.
 عمده مشکلات مسکن مهر اصفهان
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: عمده مشکلاتی که در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید وجود دارد خدمات روبنایی و زیربنایی است که در فولادشهر بیشترین معضلات را داریم.
 مسکن سیستان در حال احداث
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی کشور گفت: احداث 23 هزار و 500 واحد مسکن شهری در سراسر سیستان و بلوچستان از برنامه های این وزارتخانه است که تا کنون 13 هزار و 500 واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.
 واگذاری مسکن مهر استان یزد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از افتتاح و بهره برداری 62 پروژه تعاونی و تحویل 990 واحد مسکن مهر در استان یزد خبر داد.
 نگرانی از عملکرد مسکن مهر گیلان
استاندار گیلان گفت: رویکرد تعاونی‌های مسکن باید به سمت منافع مردم باشد.
مسکن مهر در انتظار تامین منابع ملی
مسکن مهر در انتظار تامین منابع ملی
تاخیر در پرداخت سهم آورده اعضای تعاونی ها و متقاضیان، عدم تعهد برخی پیمانکاران در تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر و فراهم نشدن انشعاب برخی از خدمات عمومی از جمله آب، برق، گاز و تلفن از عمده ترین مشکلات پروژه های مسکن مهر در کشور به شمار می آید.
 احداث مسکن مهر شهرهای آذربایجان غربی
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تمام مسکن‌های مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
 رفع مشکل بیمه مسکن مهر آبیک
فرماندار شهرستان آبیک گفت: مسئولان دستگاه‌های مرتبط باید نسبت به رفع مشکل بیمه متقاضیان مسکن مهر آبیک اقدام کنند.
 وجود سند اضافی در مسکن مهر آبیک
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: 10 هزار متر مربع سند اضافی در مسکن مهر شهرستان آبیک وجود دارد.
 استقبال از سایت مسکن اهواز
مدیر سایت اهوازملک گفت: خوشبختانه استقبال و گرایش مردم و مراجعه آن‌ها به این سایت افزایش یافته است.
 بهره‌برداری از مسکن مهر ماهنشان
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان از بهره‌برداری از 420 واحد مسکن مهر در شهرستان ماهنشان خبر داد.
 بهره‌برداری از مسکن مهر فدک توس
ارشد عقیدتی سیاسی ارتش در منطقه خراسان گفت: پروژه 232 واحدی مسکن مهر فدک توس برای نظامیان فعال هشت سال دفاع مقدس که فاقد منزل مسکونی بودند به بهره‌برداری رسید.
 سهم تعاونی ها از ساخت مسکن
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت با بیان اینکه ۳۷ درصد مسکن کشور توسط تعاونی‌ها ساخته شده است، گفت: سیاست‌های اجرایی در بخش مسکن بدون حضور و استفاده از بخش تعاون امکان‌پذیر نیست.
 تامین مدارس مسکن مهر قزوین
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: واحدهای آموزشی شهرک مهرگان (مجتمع مسکن مهر) در مرحله تجهیز و ثبت‌نام از دانش‌آموزان است.
 بی مهری به مسکن مهر کرمانشاه
بسیاری از متقاضیان و ساکنان واحدهای مسکن مهر ایثار فاز یک کرمانشاه همچنان ما بین اداره کل و راه و شهرسازی و بانک مسکن بلاتکلیفند و اعلام می کنند که حل مشکلات آنها در استان کرمانشاه نیازمند ورود وزیر به ماجراست.
 سازندگان مسکن مهر حق مطالبه پول ندارند
مدیرکل مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر بنیاد مسکن گفت: پیمانکاران و سازندگان مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر، حق ندارند از متقاضیان پولی بیشتری مطالبه کنند.
 افتتاح مسکن مهر گرگان
پروژه 312 واحدی مسکن مهر شهرستان گرگان که قرار بود با حضور معاون وزیر و استاندار افتتاح شود، در مجموعه مسکن مهر شهرک گلستان با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال و البته بدون حضور مسئولانی که پیام تبریک حضور آن ها در محل افتتاحیه بود به بهره برداری رسید.
 نصب انشعابات مسکن مهر البرز
مدیر عامل آبفای استان البرز از نصب 44 درصد از انشعابات آب و فاضلاب طرح های مسکن مهر در استان خبر داد.
 واریز وجه به حساب تعاونی‌های مسکن
مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز گفت: واریز وجه واحدهای مسکن مهر به حساب پیمانکاران و تعاونی‌های مسکن مهر ممنوع است.
 تحویل مسکن مهر خراسان رضوی
14 هزار و 243 واحد مسکن مهر و روستایی استان خراسان رضوی روز شنبه با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر، تحویل مردم داده شد.
 تکمیل زیرساخت‌ مسکن مهر قزوین
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: زیرساخت‌ها و امکانات عمومی مورد نیاز برای ناحیه شهری مهرگان در حال تکمیل است و تا رفع کامل نیاز این منطقه در بخش‌های گوناگون، ادامه دارد.
 بهره‌برداری از مسکن مهر طرقبه
پروژه 504 واحدی مسکن مهر طرقبه با هزینه ای بالغ بر23 میلیارد تومان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
 نبض معاملات مسکن مهر در دست دلالان
دلالان مسکن مهر در شهر جدید پرند می‌گویند آنان هستند که قیمت واحدهای مسکونی مهر را تعیین می‌کنند،۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان عایدی‌شان از هر معامله است، از کیفیت ساخت و سازها می‌گویند تا گلایه از شرکت عمران که اگر وکالتنامه‌ها را بپذیرد معاملات مسکن مهر رونق خواهد گرفت.
 مسکن مهر کاشمر افتتاح شد
450 واحد مسکن مهر کاشمر با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.
درخواست رفع مشکل مسکن مهر تهران
درخواست رفع مشکل مسکن مهر تهران
استاندار تهران با انتقاد شدید از نواقص اجرایی در تعاونی‌های مسکن مهر که از زمان دولت‌های نهم و دهم اجرا شده است، گفت: مردم به مسکن مهر نگاهی منفی دارند چرا که با وجود پرداخت مبالغ قابل توجهی در اندازه استطاعت خود، همچنان با مشکلات عدیده‌ای مواجهند و ...
 اتمام پروژه‌های مسکن شهری مازندران
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: 62 هزار واحد مسکن شهری در برنامه و ذیل وظایف اداره کل راه و شهرسازی مازندران بوده و از این تعداد 42 هزار واحد در حال تکمیل است، لذا تا پایان سال 93 شاهد اجرای مابقی پروژه‌ها هستیم.
 ماجراهای ناتمام مسکن مهر پلدختر
مسکن مهر پلدختر که تاکنون به عنوان پروژه ای که در مسیر سیلاب بنا شده برای خودش شهرتی دست و پا کرده بود حالا با معضلات جدیدتری دست در گریبان است، چالشهایی از نبود آسانسور در واحدهای چهار طبقه ای که دست بر قضا برای معلولان هم ساخته شده اند.
 مسکن مهر ارومیه درحال احداث
‌مدیر‌کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی گفت: بیش از دوهزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسیده است.
 جوابی برای مسکن مهر نداریم!
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تشریح وضعیت نابسامان مسکن مهر در این استان گفت: جواب قانع‌کننده‌ای برای متقاضیان مسکن مهر نداریم.
 مصائب مسکن مهر کهگیلویه
مصائب مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد و به گفته مسئولین چهار هزار واحد از پنج هزار واحد مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد مشکل دارند.
 مسکن مهر خرم آباد خبرساز شد
افتتاح 128 واحد مسکن مهر تعاونی لشگر 84 خرم آباد در نخستین روز از هفته تعاون با حواشی همراه بود که بر متن این برنامه غلبه می کرد، حاشیه هایی از وضعیت غیراستاندارد آسانسورهای نصب شده تا مشکل آب و فاضلاب واحدهای مسکن مهری که تحویل متقاضیان شده است.
 صفحه ۱ از ۳۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان 
 انتصاب نماینده اول ایران در مجمع جهانی راه
 تغییر مدیرکل راه و شهرسازی البرز
 ظرفیت خالی شهرهای جدید اصفهان
 ناکارآمدی اخذ مالیات بر سرمایه مسکن
 شمارش معکوس تصویب مالیات مسکن
 اگر مسکن مهر نبود وضع مسکن بد بود
 آخوندی برنامه‌ای برای مسکن ندارد
 افزایش وام مسکن مانع خانه‌دار شدن
 مسکن مهر بدون خدمات تحویل داده نشود
 زاهدان، دومین شهر حاشیه‌نشین کشور
 مشکل اصلی مسکن مهر پردیس
 راه و شهرسازی و تدوین برنامه مسکن
 کاهش شاخص سالانه دسترسی به مسکن
 بدهکاری راه و شهرسازی به پیمانکاران
 56 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور
 فروش قیر تقلبی به راه و شهرسازی
 فرودگاه مهر‌آباد ماندنی شد؟
 تضمین بازپرداخت یارانه سود وام مسکن
 وام ۸۰ میلیونی کارگران را صاحبخانه نمی‌‌کند
 ساخت مسکن اجتماعی عملیاتی می شود
 وام 80 میلیونی مسکن را گران می کند
 عرضه مسکن باید زیاد شود
 زمان آغاز ساخت مسکن اجتماعی
 انتشار کتاب تولید انبوه مسکن در بافت فرسوده
 زمین در تهران اشباع شده
 راه و شهرسازی مهمترین اولویت توسعه
 حل مشکلات مسکن مهر بروجن
 مشکل ساخت مدارس در مسکن مهر
 وزیر راه و شهرسازی به زنجان می رود
 نمایندگان طرح جامع مسکن را ندیده‌اند
 تکمیل 13 هزار مسکن مهر پرند
 ساخت 52 هزار مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
 بهره‌برداری از مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
 تسهیلات مسکن منطقه‌ای شود
 ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز
 تسویه بدهی های وزارت راه وشهرسازی
 هزینه خرید ملک برای بانک ها
 آمادگی برای اصلاح قانون نظام مهندسی
 تاخیر در رونمایی از طرح جامع مسکن
 لزوم ساخت مدرسه در شهر جدید سهند
 طرح صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان
 تحویل مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی
 اعلام جزییات طرح مسکن اجتماعی
 تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر کُند است
 بررسی جزییات صندوق پس‌انداز مسکن
 پرداخت میلیاردی بدهی پیمانکاران
 تقویت تامین مالی در بخش مسکن
 قانون کنترل ساختمان ابلاغ می‌شود
 فناوری نوین در خدمت طرح مسکن
 ضرورت طراحی ویژگی های مهندس