چهارشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 وعده ای برای مسکن مهر سبزوار
رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار از بسته شدن پرونده پروژه‌های مسکن مهر سبزوار تا پایان سال جاری خبرداد.
 اختلاف در مسکن مهر به ضرر مردم
در حالیکه وزارت راه و شهرسازی زمان تحویل واحدهای مسکن مهر را منوط به تحقق وعده وزارت نیرو برای تامین خدمات زیربنایی و انشعابات آب و برق اعلام کرده، وزارت نیرو تاکید دارد که "در هیچ مسکن مهری مشکل آب و فاضلاب نداریم"؛ بدین ترتیب تکلیف چندین هزار خریدار مسکن مهر همچون توپی سرگردان در زمین دو وزارتخانه می‌چرخد.
بازپس گیری اراضی ملی تهران
بازپس گیری اراضی ملی تهران
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف بیش از 26 هزار مترمربع از اراضی ملی در منطقه کن و سولقان خبر داد و گفت: بالغ بر 500 میلیارد ریال از اراضی ملی توسط این اداره کل به بیت المال بازگردانده شد.
 واگذاری مسکن خیرساز خراسان جنوبی
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از واگذاری بیش از 300 واحد مسکونی خیرساز به اقشار کم درآمد از آغاز امسال تاکنون در استان خبر داد.
 موانع اتصال آب، برق و گاز مسکن مهر
رییس کمیسیون ویژه اصل 44 گفت: مردم دستگاه‌های اجرایی دخیل در مسکن مهر را عضو یک پیکر می‌دانند بنابراین این دستگاه‌ها مانع تاخیر و سرگردانی خریداران می‌شوند.
 وعده اتمام مسکن مهر آذربایجان غربی
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 80 درصد پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر آذربایجان غربی تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.
 وعده تحویل مسکن مهر تعاونیها
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحویل 34 هزار واحد مسکن مهر در هفته تعاون خبر داد و گفت: 200 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به بخش تعاون اختصاص یافته است.
 تحویل مسکن مهر بنیاد مسکن
از 348 هزار واحد مسکن مهر در شهر های زیر 25 هزار نفر که زیر نظر بنیاد مسکن در حال ساخت است 300 هزار واحد تا پایان سال جاری تحویل داده می‌شود.
 توقف احداث مسکن مهر شاهرود
اواخر فروردین ماه سالجاری حدود 200 نفر از متقاضیان مسکن مهر شاهرود با حضور در اداره در مسکن و شهرسازی شاهرود اعتراض خود را نسبت به دو سال تعطیلی پروژه اعلام کردند و خواستار رسیدگی جدی مسئولان به این موضوع شدند و امروز با آغاز به کار مجدد پروژه مسکن مهر امید در رگ هایی آرزوی خانه دار شدن که کم کم در حال رنگ باختن بود تزریق شد.
 قول بهره برداری از مسکن مهر ازنا
مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از بهره برداری از 200 واحد مسکن مهر شهرستان ازنا خبر داد.
 مشکلات مسکن مهر لرستان
استاندار لرستان گفت: باید مشکل مسکن مهر استان لرستان را رفع کرد زیرا در این رابطه 40 هزار میلیارد تومان پول بیت‌المال در مسکن مهر هزینه شده است.
 مسکن مهر بوشهر آماده افتتاح
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: در هفته دولت امسال شش هزار و 488 واحد مسکن مهر آماده را افتتاح و تحویل می‌دهیم.
 مسکن مهر خورموج درحال احداث
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی از پیشرفت فیزیکی 95 درصدی پروژه 430 واحدی مسکن مهر خورموج خبر داد.
 مسکن مهر سرایان آماده افتتاح
رئیس بنیاد مسکن سرایان گفت: در هفته دولت 99 واحد مسکن مهر با هزینه‌کرد 34 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌‌رسد.
فروش اوراق صندوق زمین از شهریور
فروش اوراق صندوق زمین از شهریور
فروش اوراق صندوق زمین از هشتم شهریور ماه آغاز می‌شود.
 مهم‌ترین مشکل مسکن مهر آذربایجان
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی مهم‌ترین مشکل پروژه‌های مسکن مهر استان را در حال حاضر، عدم اجرای شبکه فاضلاب شهری عنوان کرد.
 دولت برنامه ای برای مسکن مهر ندارد
استاندار بوشهرگفت: به دلیل تورم زا بودن هر گونه استقراض، دولت برنامه ای برای استقراض از بانک مرکزی برای تکمیل مسکن مهر ندارد.
 در مسکن مهر مشکل آب و فاضلاب نداریم
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر این که در پرند و پردیس مشکل آب و فاضلاب وجود ندارد، گفت: بر اساس تعهدی که داریم خدمات را ارائه می‌دهیم.
آمار حیرت‌آور از پیشرفت مسکن مهر
آمار حیرت‌آور از پیشرفت مسکن مهر
بررسی عملکرد هفت ماه اخیر وزارت راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نشان می‌دهد واحدهای این طرح از دیماه سال گذشته تا مردادماه سال‌جاری ۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، یعنی ماهانه چیزی حدود ۴۲ صدم درصد.
 مسکن مهر بدون خدمات واگذار می‌شود!
در حالی ۹ ماه پیش وزارت راه واگذاری واحدهای مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی را ممنوع کرد که این وزارتخانه با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای از تحویل واحدهای بدون آب، برق و فاضلاب این طرح پس از اخذ تعهد محضری به متقاضیان خبر داده است.
 مسکن مهر آذربایجان نیازمند اعتبار
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تکمیل خدمات زیربنایی مسکن مهر شامل آب، برق، گاز و فاضلاب نیازمند تخصیص 112 میلیارد تومان اعتبار است.
 مشکل مالیات مسکن مهر آذربایجان
استاندار آذربایجان غربی از لاینحل ماندن مشکل مالیاتی طرحهای مسکن مهر استان انتقاد و خواستار رفع هر چه سریعتر این مشکل شد. به
 مسکن مهر نیازمند مدیریت جهادی
استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیریت جهادی بر اجرای پروژ‌های مسکن مهر آذربایجان غربی باید اعمال شود.
 ارزیابی عملکرد پیمانکاران مسکن مهر
مدیرکل دفتر فنی استانداری قم در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر استان قم بر ضرورت توجه پیمانکاران به 2 شاخص کیفیت و سرعت در اتمام این پروژه‌ها تاکید کرد.
 مسکن مهر قزوین آماده واگذاری
رئیس سازمان نظام مهندسی استان قزوین از واگذاری 10 هزار واحد مسکن مهر قزوین به مالکان در هفته دولت خبر داد.
 آماده‌سازی مسکن مهر کردستان
‌مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: تا پایان سال 93 پنج هزار واحد مسکن مهر از لحاظ ساختمانی به پایان خواهد رسید که در صورت تأمین امکانات و تأسیسات زیربنایی این تعداد واحد نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
 مسکن مهر لرستان مدرسه ندارد
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: در مسکن مهر حتی یک مترمربع فضای آموزشی پیش‎بینی نشده است.
 جزئیات پروژه های مسکن مهر لرستان
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با تشریح جزئیات پروژه های مسکن مهر استان گفت: تا پایان شهریور ماه امسال دو هزار و 600 واحد مسکن مهر دولتی در شهرستان های مختلف این استان به بهره برداری می رسند.
 قول رونمایی طرح مسکن اجتماعی
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این که ۱۶۷ میلیارد تومان پروژه راهسازی استان تهران در هفته دولت افتتاح می شود، گفت: مسکن اجتماعی در هفته دولت رونمایی می شود.
بازار مسکن جهش قیمت ندارد
بازار مسکن جهش قیمت ندارد
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: جهش قیمت مسکن در نیمه دوم سال نداریم و اگر افزایشی باشد، در حد تورم است.
 مسکن مهر به نام فقرا و به کام ...!
در مسکن مهر کیفیت فدای سرعت شد، به طوری که برای ۲۰۰ هزار جمعیت شهری پردیس، قصد شده ۸۰۰ هزار تن اسکان پیدا کنند، بدون آنکه به بحث زیرساخت‌ها و فاضلاب و تسویه خانه این شهر توجه شود.
 پیشرفت مسکن مهر خراسان رضوی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر این استان 82 درصد است.
 احداث مسکن مهر گچساران
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 93 درصدی واحدهای مسکن مهر شهرستان گچساران خبرداد.
 آب و برق مسکن مهر نیازمند اعتبار
نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر گفت: وزارت نیرو از پیشنهاد تکمیل خدمات زیربنایی آب و فاضلاب و برق مسکن مهر ازطریق تهاتر زمین استقبال می‌کند.
 صورت مجلس تفکیکی مسکن مهر قم
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان قم با تاکید بر اولویت قائل شدن برای اخذ پایان کار واحدهای مسکن مهر از سوی تعاونی‌ها گفت: برای 6 هزار واحد مسکن مهر قم صورت مجلس تفکیکی تهیه شده و آماده صدور سند اعیانی هستند.
 مسکن مهر همدان آماده افتتاح
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان همدان گفت: همزمان با هفته دولت، پنج هزار و 100 واحد مسکن مهر در استان همدان به بهره‌برداری خواهد رسید.
 بهره برداری از مسکن مهر خرم آباد
مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: 500 واحد فاز سه مسکن مهر خرم آباد هفته دولت به بهره برداری می رسند.
 مسکن مهر خراسان آماده واگذاری
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: هم اکنون بیش از سه هزار واحد مسکونی مهر در سطح استان تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
 احداث جاده مسکن مهر اسلامشهر
کمتر از یک ماه به آغاز هفته دولت نمانده اما برغم وعده های مسئولان شهری و استانی مبنی بر بهره برداری از راه دسترسی برای بیش از 20 هزار نفر از ساکنان مسکن مهر اسلامشهر در هفته دولت، اجرای این پروژه مهم شهری تبدیل به کلاف سردرگمی شده است.
 انتقاد از وضعیت مسکن مهر خرم آباد
معاون امور عمرانی استانداری لرستان با انتقاد از وضعیت آماده سازی فاز 3 مسکن مهر خرم آباد، گفت: اگر بحث آماده سازی فاز سه مسکن مهر خرم آباد تا روز شنبه تعیین تکلیف نشود پیمانکار آن باید خلع ید شود.
 مسکن‌ مهر سلماس آماده واگذاری
فرماندار سلماس از پیشرفت 90 درصدی مسکن‌های مهر سلماس و تحویل واحدهای مسکونی آن هم‌زمان با هفته‌ی دولت خبر داد.
 ساخت مدارس مسکن مهر ملایر
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ویژه ملایر از رفع مشکلات دو مدرسه در حال احداث مسکن مهر با پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.
 مسکن مهر قم آماده واگذاری
مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 30 هزار واحد مسکونی در طرح مسکن مهر به مردم استان قم واگذار شده است، گفت: تا پایان مردادماه بیش از 2 هزار واحد دیگر به مردم قم واگذار خواهد شد.
 تکمیل مسکن مهر دزفول
600 واحد مسکن مهر شهر دزفول تکمیل شد.
 اسکان متقاضیان مسکن مهر خوانسار
از امروز تا پایان شهریور ماه امسال تعداد 350 واحد از مسکن‌های مهر شهرستان خوانسار قابل سکونت و آماده تحویل به متقاضیان می‌شود.
 سنگ بنای کج مسکن مهر دهلران
درست 8 سال از آغاز ساخت مسکن مهر در شهرستان دهلران می گذرد، به رغم تلاش دولت برای به سرانجام رساندن این منازل، هنوز مشکلات آنها پا برجاست و مردم تمایلی برای پرداخت سهم آورده خود جهت تکمیل نداشته و ندارند.
 مسکن مهر سمیرم در انتظار کلید!
‌مسکن مهر سمیرم برای متقاضیان آن بیش از هرچیز رنگ و بوی بی‌مهری پیدا کرده تا نشانی از مهر، زیرا این پروژه با گذشت بیش از پنج سال هم‌چنان به بهره‌برداری نرسیده و با پیشرفت نسبتا کمی به حالت تعلیق در آمده است.
نحوه امتیازبندی متقاضیان مسکن ویژه
نحوه امتیازبندی متقاضیان مسکن ویژه
مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر با تاکید بر این‌که همانند قرارداد منعقد شده با متقاضیان این پروژه رفتار خواهد شد، گفت: جزئیات نحوه امتیازبندی برای انتخاب واحد به زودی اعلام می‌شود.
 سناریوهای ادامه مسکن مهر
ادامه روند کنونی ساخت و سازها و عدم اصلاح در برنامه‌ریزی فضایی مسکن مهر، سه سناریوی «خالی از سکنه ماندن و مهاجرت روستاییان»، «شکل‌گیری مراکز سکونتی» و «تبدیل شهرک‌های اقماری برای شهرهای بزرگ و کلان‌شهرها» به خصوص تهران را در پی خواهد داشت.
 مسکن مهر کردکوی نیمه کاره رها شد
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پروژه مسکن مهر کردکوی و فجر 3گرگان، به دلیل مشکلات مالی نیمه کاره رها شده و قادر به تکمیل و تحویل به متقاضیان نیست.
 صفحه ۱ از ۳۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان 
 مسکن مهر پردیس در حال ساخت
 بازدید اعضاء مجلس از مسکن مهر پردیس
 سهم کارگران از پرداخت حق بیمه
 راه و شهرسازی زمین می‌فروشد
 مسکن مهر آماده منتظر انشعابات
 تعریف منابع جدید در بخش مسکن
 انحصار سرمایه گذاری از دولت گرفته شود
 بازپس گیری اراضی ملی تهران
 واگذاری مسکن خیرساز خراسان جنوبی
 دستور خروج مسکن از رکود را صادر کنید
 شرط خروج بازار مسکن از رکود
 حمایت های تشویقی نوسازی بافت فرسوده
 طرح مسکن مهر بلای جان مردم
 اعتبارات بیمه‌ کارگران ساختمانی
 تصویب طرح اصلاح بیمه کارگران ساختمانی
 توسعه فرودگاه امام به جایی نمی‌رسد
 تحویل مسکن مهر بنیاد مسکن
 یک برتری راه و شهرسازی قزوین
 مسکن مهر سرایان آماده افتتاح
 ورود بخش تعاون به مسکن اجتماعی
 انتقاد از اعتبارات خدمات مسکن مهر
 فروش اوراق صندوق زمین از شهریور
 نیاز به ساخت ۲ میلیون خانه در سال
 قطار شهری گلبهار نیازمند اعتبار
 شرط بانک مرکزی برای وام مسکن
 مسکن مهر به بانک مرکزی وصل بود!
 اعتبار تخصیصی به مسکن مهر
 بهسازی بافت فرسوده اطراف حرم رضوی
 راه تامین منابع مالی مسکن اجتماعی
 صدها هکتار بافت فرسوده در تهران
 تاسیس یگان حفاظت از اراضی دولتی
 وام مسکن خبرنگاران مصوبه دولت است
 مسکن مهر هشتگرد آماده بهره‌برداری
 اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی
 انتصاب در راه و شهرسازی مرکزی
 خدمات مسکن مهر نیازمند اعتبار
 رفع مشکل اسناد املاک بافت فرسوده
 بیمه کارگران ساختمانی در دستور کار
 سلب مالکیت افراد خلاف شرع است
 پرش‌های قیمتی مسکن مهر
 مردم تحمل سود وام مسکن را ندارند
 پرداخت حق انشعاب مسکن مهر
 شمار مهندسان مجلس اندک است
 تاکید بر فعال شدن بازار رهن مسکن
 مسکن اقتصاد را از رکود خارج می کند
 اعلام طرح جامع مسکن تا شهریور
 وضع نامناسب مسکن یک میلیون خانوار
 تصویب کلیات طرح مسکن راه و شهرسازی
 تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید
 تامین 50 درصد ارزش ملکی با وام