سه شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 شکایت از مسکن مهر خراسان شمالی
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 115 مورد شکایت از تعاونی های مسکن مهر استان از سوی اعضای این تعاونی ها در این اداره کل وصول شده است.
 مسکن مهز سمنان فاقد متقاضی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، از وجود 662 مسکن مهر تعاونی‌ساز فاقد متقاضی در سمنان خبر داد و گفت: در قالب تعاونی‌های مسکن استان بالغ بر 10 هزار و 484 واحد احداث شده که بالغ بر 9270 واحد آن تحویل متقاضیان شده است.
 مسکن مهر بیرجند آماده افتتاح
فرماندار بیرجند از افتتاح یک هزارو 750 واحد مسکن مهر در سطح شهر بیرجند به مناست هفته دولت خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها 66 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
 احداث مسکن مهر کرمانشاه
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: 53 هزار واحد مسکن مهر در 640 هکتار مساحت برای استان کرمانشاه احداث شده و یا در حال احداث است که در آینده نزدیک به مالکین آنها تحویل داده خواهد شد.
 مسکن مهر زنجان واگذار می شود
مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: همزمان با هفته دولت دو هزار و 162 واحد مسکونی مهر در زنجان به متقاضیان واگذار می شود.
 مسکن مهر قزوین آماده واگذاری
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: 10 هزار واحد مسکن مهر با حضور مسئولان ارشد کشوری بزودی به متقاضیان واگذار می شود.
 بسته شدن پرونده مسکن مهر قزوین
معاون امور عمرانی استاندار قزوین با بیان این‌که در هفته دولت 10 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده خواهد شد، اعلام کرد: تا پایان سال تمامی متقاضیان مسکن مهر استان در واحدهای خود ساکن می‌شوند.
 گازرسانی به مسکن مهر پلدشت
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت کلنگ گازرسانی به مسکن مهر این شهرستان با حضور مسئولان این شهرستان عملیاتی شد.
 مسکن مهر در زمین اهدایی پدر شهید
روبان مسکن مهر 78 واحدی کاله بهنمیر بابلسر در حالی با حضور مسئولان قیچی خورد که زمین آن را پدر شهید رجب‌علی رجب‌پور به نیت فرزند شهیدش اهدا کرده بود.
 برق‌رسانی به مسکن‌مهر بروجن
مدیرعامل شرکت توزیع نیرو برق چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات برق‌رسانی به مسکن‌مهر شهرستان بروجن خبر داد.
 بهره‌برداری از مسکن‌مهر زنجان
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در حاشیه افتتاح 162 واحد مسکونی مهر پونک، اظهارکرد: از ابتدای آغاز به کار احداث مسکن‌مهر در زنجان 29 هزار 106 واحد در استان احداث شده که بیش از 77 درصد از پروژه‎ها در شهرهای بالای 25 هزار نفر بوده است.
 رفع مشکل آب و برق مسکن مهر کرمان
نماینده مردم کرمان و راور گفت: پروژه‌هایی از مسکن مهر که آب، برق و گاز ندارند غیرقابل سکونت هستند ولی این مساله نباید باعث طولانی شدن تحویل این واحدها به خریداران شود.
 برق رسانی به مسکن‌مهر کرمانشاه
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه از بهره‌برداری از 35 پروژه توزیع برق در استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
 واگذاری مسکن مهر گلستان
6 هزار و 181 واحد مسکن مهر در گلستان، همزمان با سومین روز از هفته دولت امروز در مراسم متمرکزی افتتاح و به صاحبان آن واگذار شد.
 بهره برداری از مسکن مهر الیگودرز
همزمان با هفته دولت 670 واحد مسکن مهر در شهرستان الیگودرز از توابع استان لرستان به بهره برداری رسید.
 مسکن مهر کرمانشاه بدون متقاضی
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: در صورت تکمیل سهم آورده از سوی مردم تمامی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان ظرف سه تا چهار ماه آینده تحویل می‌شوند.
تحویل 17 هزار مسکن مهر تهران
تحویل 17 هزار مسکن مهر تهران
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران از تحویل 17 هزار واحد مسکن مهر استان تهران در هفته دولت خبر داد و گفت:‌ 54 هزار واحد مسکن مهر در استان تهران قبلا تحویل داده شده است.
 ارزیابی پروژه مسکن مهر اردبیل
مدیر کل دفتر امور فنی استانداری اردبیل از ارزیابی جامع پروژه مسکن مهر در این استان خبر داد.
 حل مشکلات مسکن مهر آذربایجان
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حل مشکلات زیرساختی واحدهای مسکن مهر آذربایجان شرقی به یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
 ساکنان مسکن مهر آبدانان به دنبال خانه‌
با وجود اینکه ساکنان مسکن مهر آبدانان تازه در حال چشیدن طعم خانه‌داری بودند اما زلزله‌6.1 ریشتری آنها را دوباره به بنگاه‌های مشاور املاک کشاند.
 مسکن مهر بوشهر آماده افتتاح
استاندار بوشهر گفت: شش‌هزار و ۴۶۶ واحد مسکن مهر استان بوشهر افتتاح می‌شود.
 گازرسانی به مسکن مهر بیرجند
همزمان با دومین روز از هفته دولت پروژه گازرسانی به مجموعه 693 واحدی مسکن مهر تعاونی پادگان "04" بیرجند به بهره‌برداری رسید.
 مسکن مهر آذربایجان غربی آماده افتتاح
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از افتتاح 24 کیلومتر راه اصلی و روستایی و 2 هزار و 197واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی به مناسبت هفته دولت خبر داد.
 مسکن مهر ماکو آماده افتتاح
فرماندار ماکو از افتتاح 236 واحد مسکن مهر در این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد.
 بلاتکلیفی مسکن مهر ایوان
فرماندار ایوان گفت: یک بخش از مشکلات مسکن مهر ایوان مربوط به قانون و بخش دیگر به عدم تعامل بین دستگاه‌ها مربوط بر می‌گردد.
 خسارت فاجعه آور به مسکن مهر آبدانان
در بین خسارتهای وارد شده به بناهای مختلف منطقه آبدانان متاسفانه مسکن مهر جایگاه ویژه ای دارد.
 مسکن مهر البرز آماده افتتاح
مدیرکل اداره کل راه و شهرسازی البرز از افتتاح 2 هزار واحد مسکن مهر در البرز در هفته دولت و با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد.
 مسکن مهر لرستان نیازمند اعتبار
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکن مهر خود مالک و دولتی استان 8200 میلیارد ریال است، گفت: ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تکمیل انشعاب آب، فاضلاب و برق واحدهای مسکن مهر و پرداخت مطالبات پیمانکاران در این دو حوزه نیاز است.
 زمان تحویل مسکن مهر هشتگرد
مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با اشاره به اینکه 10 هزار واحد مسکن مهر در این شهر ساخته شده که خدمات زیربنایی ندارد بنابراین افتتاح نمی‌شود، گفت: 2500 مسکن مهر ویلایی در سال آینده تحویل پیش خریداران می‌شود.
 مسکن مهر لرستان نیازمند اعتبار
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: تکمیل 200 واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر لرستان نیازمند تسهیلات است.
 برق رسانی به مسکن مهر لرستان
آخرین وضعیت ارائه خدمات زیرساختی به پروژه های مسکن مهر استان حکایت از صرف 13 میلیارد تومان برای ایجاد انشعاب برق این واحدها و مشکل افزایش قیمت انشعاب آب و فاضلاب دارد.
 خسارت‌های زلزله به مسکن مهر
وزیر راه و شهرسازی از نقاط زلزله‌زده شهر آبدانان بازدید کرد.
پیش‌بینی قیمت مسکن در تهران
پیش‌بینی قیمت مسکن در تهران
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران گفت: انتظار افزایش قیمت مسکن خارج از میزان رشد و تورم در جامعه را نداریم و افزایش قیمت در بازار مسکن تا پایان سال بین 25 تا 30 درصد خواهد بود و این میزان همگام با تورم پیش خواهد رفت.
 وعده ای برای مسکن مهر سبزوار
رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار از بسته شدن پرونده پروژه‌های مسکن مهر سبزوار تا پایان سال جاری خبرداد.
 اختلاف در مسکن مهر به ضرر مردم
در حالیکه وزارت راه و شهرسازی زمان تحویل واحدهای مسکن مهر را منوط به تحقق وعده وزارت نیرو برای تامین خدمات زیربنایی و انشعابات آب و برق اعلام کرده، وزارت نیرو تاکید دارد که "در هیچ مسکن مهری مشکل آب و فاضلاب نداریم"؛ بدین ترتیب تکلیف چندین هزار خریدار مسکن مهر همچون توپی سرگردان در زمین دو وزارتخانه می‌چرخد.
بازپس گیری اراضی ملی تهران
بازپس گیری اراضی ملی تهران
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف بیش از 26 هزار مترمربع از اراضی ملی در منطقه کن و سولقان خبر داد و گفت: بالغ بر 500 میلیارد ریال از اراضی ملی توسط این اداره کل به بیت المال بازگردانده شد.
 واگذاری مسکن خیرساز خراسان جنوبی
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از واگذاری بیش از 300 واحد مسکونی خیرساز به اقشار کم درآمد از آغاز امسال تاکنون در استان خبر داد.
 موانع اتصال آب، برق و گاز مسکن مهر
رییس کمیسیون ویژه اصل 44 گفت: مردم دستگاه‌های اجرایی دخیل در مسکن مهر را عضو یک پیکر می‌دانند بنابراین این دستگاه‌ها مانع تاخیر و سرگردانی خریداران می‌شوند.
 وعده اتمام مسکن مهر آذربایجان غربی
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 80 درصد پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر آذربایجان غربی تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.
 وعده تحویل مسکن مهر تعاونیها
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحویل 34 هزار واحد مسکن مهر در هفته تعاون خبر داد و گفت: 200 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به بخش تعاون اختصاص یافته است.
 تحویل مسکن مهر بنیاد مسکن
از 348 هزار واحد مسکن مهر در شهر های زیر 25 هزار نفر که زیر نظر بنیاد مسکن در حال ساخت است 300 هزار واحد تا پایان سال جاری تحویل داده می‌شود.
 توقف احداث مسکن مهر شاهرود
اواخر فروردین ماه سالجاری حدود 200 نفر از متقاضیان مسکن مهر شاهرود با حضور در اداره در مسکن و شهرسازی شاهرود اعتراض خود را نسبت به دو سال تعطیلی پروژه اعلام کردند و خواستار رسیدگی جدی مسئولان به این موضوع شدند و امروز با آغاز به کار مجدد پروژه مسکن مهر امید در رگ هایی آرزوی خانه دار شدن که کم کم در حال رنگ باختن بود تزریق شد.
 قول بهره برداری از مسکن مهر ازنا
مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از بهره برداری از 200 واحد مسکن مهر شهرستان ازنا خبر داد.
 مشکلات مسکن مهر لرستان
استاندار لرستان گفت: باید مشکل مسکن مهر استان لرستان را رفع کرد زیرا در این رابطه 40 هزار میلیارد تومان پول بیت‌المال در مسکن مهر هزینه شده است.
 مسکن مهر بوشهر آماده افتتاح
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: در هفته دولت امسال شش هزار و 488 واحد مسکن مهر آماده را افتتاح و تحویل می‌دهیم.
 مسکن مهر خورموج درحال احداث
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی از پیشرفت فیزیکی 95 درصدی پروژه 430 واحدی مسکن مهر خورموج خبر داد.
 مسکن مهر سرایان آماده افتتاح
رئیس بنیاد مسکن سرایان گفت: در هفته دولت 99 واحد مسکن مهر با هزینه‌کرد 34 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌‌رسد.
فروش اوراق صندوق زمین از شهریور
فروش اوراق صندوق زمین از شهریور
فروش اوراق صندوق زمین از هشتم شهریور ماه آغاز می‌شود.
 مهم‌ترین مشکل مسکن مهر آذربایجان
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی مهم‌ترین مشکل پروژه‌های مسکن مهر استان را در حال حاضر، عدم اجرای شبکه فاضلاب شهری عنوان کرد.
 دولت برنامه ای برای مسکن مهر ندارد
استاندار بوشهرگفت: به دلیل تورم زا بودن هر گونه استقراض، دولت برنامه ای برای استقراض از بانک مرکزی برای تکمیل مسکن مهر ندارد.
 صفحه ۱ از ۳۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان 
 پیش نویس سند طرح جامع مسکن
 تصویب احداث مسکن در روستاها
 سرریز فاضلاب شهر جدید هشتگرد
 تامین آب و برق مسکن مهر
 بافت فرسوده پاشنه آشیل تهران
 330 هزار مسکن مهر آماده تحویل
 اتصال ریلی سه فرودگاه
 برنامه ویژه دولت برای مسکن مردم
 واگذاری مسکن مهر مجلسی
 تشکیل کارگروه تأمین اعتبار مسکن مهر
 وام 80 میلیونی مسکن تورم‌زا نیست
 تاکید رهبر انقلاب بر تکمیل مسکن مهر
 پیشرفت خدمات زیربنایی هشتگرد
 تحویل مسکن مهر شهر جدید مجلسی
 وزیر راه و شهرسازی به یاسوج می رود
 تملک املاک بافت فرسوده بجنورد
 طرح آخوندی شبیه طنز است!
 80 هزار مسکن مهر آماده تحویل
 تعیین شرایط ارزش معاملاتی املاک
 ساخت 3 هزار کیلومتر راه ‌آهن
 برق رسانی به مسکن مهر سهند
 تحویل مسکن مهر با تأمین زیربناها
 واگذاری مسکن مهر شهر جدید پرند
 مسکن مهر کرمانشاه بدون متقاضی
 تحویل 17 هزار مسکن مهر تهران
 خانواده ها چطور صاحبخانه شوند؟
 برآوردهای مسکن مهر درست نبود
 وزارت کار 20 هزار مسکن می‌سازد
 تصویب طرح جامع کاداستر کشور
 پرونده مسکن مهر بسته می شود
 تصویب دو ماده از قانون نظام مهندسی
 آخرین وضعیت متروی شهرهای جدید
 بررسی مسکن مهر پردیس در رادیو
 سیاست دولت تامین قیمت خرید مسکن
 تامین مسکن قشر متوسط در اولویت
 بازار سیاه اوراق تسهیلات مسکن
 با کدام پس‌انداز صاحبخانه شویم؟
 رونمایی از سند طرح جامع مسکن
 آقای روحانی، مسکن مهر پردیس را دریابید
 انتصاب در راه و شهرسازی آذربایجان
 نمایندگان در شورای عالی شهرسازی
 وجود 720 هزار مسکن مهر نیمه‌تمام
 کمبود منابع صندوق‌های پس‌انداز مسکن
 برداشت از آورده متقاضیان مسکن مهر
 نه بزرگ مردم به آخوندی
 مصرف نابجای آورده مسکن مهر پردیس
 طرح مجلس برای افزایش مالیات مسکن
 زمان تحویل واحدهای مسکن مهر
 توسعه حمل و نقل شهرهای جدید
 نوسازی بافتهای فرسوده تهران