پنج شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

 اخبار مسکن مهر
بایگانی اخبار  
 هزینه انشعاب‌ سایت دره‌گرم خرم‌آباد
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: هزینه‌های انشعاب‌های سایت دره‌گرم خرم‌آباد به صورت نقدی پرداخت می‌شود.
 خرید و فروش مسکن مهر لرستان
استاندار لرستان گفت: خرید و فروش واحدهای مسکن مهر در لرستان از امروز آغاز شد.
 واگذاری مسکن مهر خراسان‌جنوبی
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد 19 هزار و 457 واحد مسکن مهر شهری در استان واگذار شده است.
 روند رو به رشد مسکن مهر سلماس
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به روند اجرای مسکن مهر آذربایجان غربی، گفت: مسکن مهر سلماس در یک ماه گذشته پیشرفت اجرایی خوبی داشته است.
 جنازه مسکن مهر روی دست مردم
مسکن مهر آذربایجان غربی با وجود قرار گرفتن در مراحل نهایی احداث و اتمام برخی واحدها به دلیل نبود زیرساختهای لازم عملا بلا استفاده و بلا تکلیف مانده و موجب نارضایتی مردم در اغلب شهرهای استان بویژه ارومیه شده است.
طنز/ اندر احوالات مسکن مهر
طنز/ اندر احوالات مسکن مهر
همسایه و ایضا ما صدای پچ پچ هم را هم می شنویم گویا سفال ها را از قسمت حفره دارش افقی در دیوار چیده اید میخ هم می کوبیم می رود به ناکجا آباد!
 بلاتکلیفی مسکن مهر ماهدشت کرج
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 لطفا مسکن مهر را زیر سئوال نبرید
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 تعطیلی مسکن مهر سیدآباد مهاباد
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 سرقت تجهیزات مسکن مهر کرمانشاه
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 لزوم تکمیل مسکن مهر پاکدشت
فرماندار شهرستان پاکدشت بر تسریع در تکمیل مسکن مهر شمس الشموس و امین در پاکدشت و فرون آباد خبر داد.
 واگذاری مسکن مهر اردبیل؛ سال آینده
استاندار اردبیل گفت: 17 هزار واحد مسکن مهر باقی‌مانده در استان اردبیل تا نیمه نخست سال آینده تکمیل و به متقاضیان واگذار می‌شود.
 مسکن مهر همدان دارای امکانات روبنایی
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل اه و شهرسازی همدان گفت: افزون بر 80 درصد خانه های طزح مسکن مهر در همدان به علت نزدیکی یا قرار گرفتن در کنار مناطق مسکونی از نعمت خدمات روبنایی برخوردار هستند.
 مطالبه آبفا از مسکن مهر خرم‎آباد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: مطالبه آبفا از مسکن مهر خرم‎آباد 6 میلیارد تومان است.
 مشکلات مسکن مهر‌ یزد بررسی شد‌
وضعیت ساخت و ساز شرکت‌های تعاونی مسکن مهر استان یزد با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، کارشناسان، مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت‌های تعاونی مسکن مهر استان یزد در نشستی بررسی و مورد بحث قرار گرفت.
 واگذاری مسکن مهر چالدران
فرماندار چالدران گفت: 146 واحد مسکن مهر در چالدران آماده واگذاری است.
 مسکن مهر قم آماده واگذاری
معاون امور عمرانی استانداری قم از واگذاری سه هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری در شهر قم خبر داد و گفت: پروژه مسکن مهر تا پایان سال 93 در استان قم به اتمام می‌رسد.
 پروژه مسکن مهر خورموج تسریع شود
امام جمعه خورموج خواستار تسریع در واگذاری واحدهای مسکن مهر شد و از مردم خواست نسبت به تکمیل آورده خود اقدام و ادرات ذیربط نیز در ساخت سازو انی واحدها نظارت کنند.
 مسکن مهر قم آماده واگذاری
معاون امور عمرانی استانداری قم از واگذاری سه هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری در شهر قم خبر داد و گفت: پروژه مسکن مهر تا پایان سال 93 در استان قم به اتمام می‌رسد.
 مسکن مهر بار اضافه بر دوش مردم
اجرای طرح مسکن مهر در راستای کمک به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه صورت گرفت ولی با گذشت زمان و با استقرار مردم در واحدهای ساخته شده در قالب این طرح مشکلات ریز و درشت همچنان ادامه دارد و در حالی که در گذشته حرف از نبود زیرساخت ها مطرح بود امروز نبود مدرسه در نزدیکی واحدهای احداث شده به مشکل اصلی مردم تبدیل شده است.
حذف دو پیمانکار مسکن ویژه تهرانسر
حذف دو پیمانکار مسکن ویژه تهرانسر
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به حذف دو پیمانکار کم کار در سایت مسکن ویژه تهرانسر، گفت: 15 ماه پس از انعقاد قرارداد واحدها تحویل متقاضیان می‌شود.
جزئیات خرید و فروش مسکن مهر
جزئیات خرید و فروش مسکن مهر
دستورالعمل قبلی کارگروه مسکن مهر برای آزاد شدن خرید و فروش واحدهای این پروژه لغو و بر اساس بخشنامه جدید که دستورالعمل قبلی را منتفی می‌کند، متقاضیانی که پیش‌خرید هم کرده‌اند، می‌توانند واحد مسکونی خود را به فروش برسانند.
 مسکن مهر خراسان‌ پیشرفت ندازد!
مدیر مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی گفت: بطور کلی میانگین پیشرفت فیزیکی «مسکن مهر» در شهرستان‌های استان 84.44 درصد بوده و این پروژه از ابتدای امسال 7 درصد رشد داشته است.
 تخلفات احتمالی مسکن مهر
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به این‌که کارگروهی مامور رسیدگی به تخلفات احتمالی در مسکن مهر سایت امام رضا پاکدشت شده‌است، گفت: تمام مسئولانی که این کار را کرده‌اند پاسخگو هستند، این‌گونه نیست که امروز آنها رفته باشند.
 بی‌خانمان‌هایی که مالک قلمداد شدند
برخی متقاضیان مسکن مهر که پیش از این به صورت خودمالکی اقدام به ساخت در بافت‌های فرسوده شهر تهران کرده‌اند، پس از دریافت وام در آخرین مرحله گرفتار سهل‌انگاری سازمان ثبت‌ اسناد و املاک کشور در ارائه اطلاعات شده‌اند.
 پیشرفت فیزیکی مسکن مهر پلدختر
فرماندار پلدختر می‎گوید: اگر مشکل‎های موجود حل شود، در هفته دولت سال آینده واحدهای مسکن مهر این شهرستان به بهره‎برداری می‎رسد.
 افتتاح صدها مسکن مهر تهران
همزمان با سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،‌ بیش از 2000 واحد مسکونی در شهر جدید پردیس، 3580 واحد مسکونی در شهر جدید پرند و 892 واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید افتتاح شد.
 نوسان قیمت واحدهای مسکن ویژه
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه دولت قصد دارد در بازار مسکن به عنوان حاکمیت، سیاست‌ها را تدوین کند، بر لزوم حضور بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: در برخی واحدهای مسکن ویژه ممکن است به‌علاوه و منهای ۱۸ میلیون تومان به قیمت‌ها اضافه شود.
 مشکلات مسکن مهر کرمانشاه
کمبود اعتبار، وجود معارض، ناتوانی پیمانکاران و در برخی موارد خلع ید آنان و البته چالش بر سر افزایش سهم آورده از مهم ترین مشکلات در روند تکمیل واحدهای نیمه تمام مسکن مهر در استان کرمانشاه است.
 آبرسانی به مسکن مهر بیرجند
مدیرعامل شرکت آبفای خراسان جنوبی گفت: با بهره‌برداری از پروژه توسعه شبکه آب مسکن مهر، مهر‌شهر بیرجند نیاز آبی 2 هزار و 700 واحد مسکونی تامین می‌شود.
 بهره‌برداری مسکن مهر فرادنبه
150 واحد مسکن مهر در شهر فرادنبه از توابع شهرستان بروجن با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید.
 اخطار به تعاونی های مسکن مهر
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از ساماندهی وضع تعاونی های مسکن در طرح مسکن مهر خبر داد و گفت: پیمانکاران صلاحیت دار جایگزین تعاونی های مسکن متخلف و فاقد صلاحیت می شود.
 بهره‌ برداری از مسکن مهر مرودشت
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی طرح 32 واحدی مسکن مهر شهرستان مرودشت از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به بهره‌برداری رسید.
 ساخت غیراصولی مسکن‌مهر قم!
استاندار قم گفت: پروژه مسکن مهر بر اساس برنامه و اصول و مبنا نبود و امروز مشکلات زیادی در این پروژه وجود دارد.
 مسکن مهر خراسان جنوبی آماده شد
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی گفت: 1150 واحد مسکن مهر تا پایان امسال در شهرهای زیر 25 هزار نفر استان به بهره‌برداری می‌رسد.
اخبار خوش برای مسکن مهر پایتخت
اخبار خوش برای مسکن مهر پایتخت
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران از تدوین طرح جامع مسکن تا پایان بهار سال آینده و تحویل بیش از 13 هزار مسکن مهر پرند و پردیس تا پایان امسال خبر داد و گفت: قیمت زمین در تهران واقعی نبوده و متوسط قیمت مسکن در تهران نسبت به شهرهای اروپایی منطقی نیست.
 آخرین مهلت پرداخت قسط مسکن ویژه
در حالی که آخرین مهلت پرداخت قسط چهارم مسکن ویژه تهران (تهرانسر)تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۳ تمدید شد، مقرر شده تا پرداخت زودتر از موعد اقساط موجب دخالت مستقیم در امتیاز و اولویت بندی انتخاب واحد متقاضیان خواهد بود.
 ابهام در خرید و فروش مسکن مهر
چندی پیش وزارت راه و شهرسازی با انتشار مصوبه کارگروه مسکن، از موافقت هیئت‌ دولت با خرید و فروش واحدهای مسکن ‌مهر در سراسر کشور خبر داد و این امر سبب می‌شود هیچ منع قانونی برای خرید و فروش مسکن مهر وجود نداشته باشد.
 متوسط قیمت خانه در تهران
نمی‌توان قیمت واحدی برای هر واحد مسکونی در تهران اعلام کرد اما با توجه به روند تثبیت شده معاملات در تهران، متوسط قیمت هر متر خانه در تهران بین سه تا چهار میلیون تومان است که احتمالا این قیمت‌ها در سال آینده ثابت می‌مانند البته باز هم منوط به برنامه‌ها و مکانیزم‌های دولت در این بخش است.
تثبیت قیمت و شرایط مسکن ویژه
تثبیت قیمت و شرایط مسکن ویژه
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران ساخت و ساز مسکن ویژه تهرانسر را طبق روال قبل و بدون توقف عنوان و اعلام کرد: به دنبال مصوبه‌ای برای افزایش مدت زمان پرداخت اقساط هستیم و به زودی وضعیت مالکیت زمین‌ واحدهای مسکن ویژه تهرانسر مشخص می‌شود.
 مسکن مهر فارس خودمالکی است
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی فارس گفت: از 123 هزار واحد پروژه مسکن مهر در این استان 50 درصد خودمالکی است.
 افتتاح مسکن مهر البرز و آبیک
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین از افتتاح 952 واحد مسکن مهر در شهرهای دارای جمعیت کمتر از 25 هزار نفر در شهرستان‌های البرز و آبیک خبر داد.
 افتتاح مسکن مهر سیستان
با حضور استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه مبارک فجر 202 واحد مسکن مهر با اعتبار 55 میلیارد و 160 میلیون ریال مورد افتتاح و بهره‌برداری قرارگرفت.
 برق رسانی به مسکن مهر کرمانشاه
شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برنامه ها و طرحهای بسیاری برای افتتاح در دهه مبارک فجر امسال دارد که از این میان می توان به برق رسانی به 10 هزار و 700 واحد مسکن مهردر این استان در قالب 30 پروژه اشاره کرد.به
 پای مسکن مهر کردستان می‌لنگد
پروژه‌های مسکن مهر در کردستان سال‌هاست که خبرساز بوده و در حوزه‌های مختلف دارای نقص‌هایی است که تاکنون برطرف نشده‌ است.
 فروش مشروط مسکن مهر همدان
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی همدان گفت: خرید و فروش مسکن مهر فقط با کسب موافقت اداره کل راه و شهرسازی استان امکان‌پذیر است.
 احداث مسکن مهر آذربایجان غربی
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی از پیشرفت 75 درصدی مسکن مهر در این استان خبر داد.
 آبرسانی به مسکن مهر همدان
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب همدان گفت: در آب‌رسانی به 3 هزار واحد مسکن مهر همدان، 6 میلیارد و 770 میلیون ریال هزینه شد.
 مسکن مهر کیاکلا افتتاح شد
مسکن مهر 45 واحدی شهرستان سیمرغ در شهر کیاکلا افتتاح شد.
 عامل اصلی ساخت‌وسازهای غیرمجاز
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران علت اصلی تخلفات شهری و ساخت و سازهای غیرمجاز تهران را نگاه اقتصادی شهرداری‌ها به مقوله ساخت و ساز دانست و گفت: تا زمانی که شهرداری به مقوله ساخت و ساز و فروش تراکم و اعطای مجوز به عنوان یک منبع درآمد نگاه کند، این گونه تخلفات حل نخواهد شد.
 « قبلی   ۸   ۹   ۱۰   ۱۱   ۱۲   صفحه ۱۳ از ۳۰   ۱۴   ۱۵   ۱۶   ۱۷   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان