شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا


 ورود به سایت 

محک

 
ادامه ثبت نام مسکن مهر پردیس
139427 -۲۸ مرداد ۱۳۹۱
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی شرکت شهر جدید پردیس اعلام کرد : ثبت نام مسکن مهر شهر جدید پردیس که در دور جدید از 16خرداد آغاز شده است ، همچنان ادامه دارد.

حسن اسفندیار گفت:‌ تاکنون بیش از هشتاد هزار نفر برای مسکن مهر شهر جدید پردیس نام‌ نویسی کرده اند و با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود 20 تا 25 درصد متقاضیان احراز شرایط نشوند ، نام ‌نویسی تا بیش از 100 هزار نفر ادامه خواهد داشت. وی تاکید کرد : در دور جدید با تاکید رئیس جمهور و تلاش‌ های وزیر راه و شهرسازی قرار است 80 هزار مسکن مهر جدید در سه پروژه ساخته شود و مهلت ثبت ‌نام تا تکمیل این ظرفیت ادامه می‌یابد.
اسفندیار گفت: سه پروژه شهر جدید پردیس برای مسکن مهر شامل یک فاز 35 هزار واحدی است که قیمت تمام شده مسکن در آن به 45 میلیون تومان می‌رسد و 25 میلیون تومان تسهیلات بانکی دارد 20 میلیون تومان هم آورده متقاضی است و ابتدا باید 5 میلیون تومان پرداخت کند. وی افزود: در فاز 5 شهرجدید پردیس هم ساخت 10 هزار واحد مسکونی با قیمت تمام شده 52 میلیون تومان برنامه‌ریزی شده است که 25 میلیون تومان تسهیلات دارد و بقیه را متقاضی تامین خواهد کرد.
اسفندیار گفت: در پروژه فاز 8 که به دره‌بهشت معروف است، هزینه تمام شده هر واحد مسکونی به 57 میلیون تومان می‌رسد که 25 میلیون تومان آن تسهیلات خواهد بود. وی اولویت ‌بندی تخصیص واحدهای مسکونی را بر اساس زمان ثبت ‌نام و همچنین زمان واریز آورده اولیه متقاضی اعلام کرد.
اسفندیار همچنین از آغاز عملیات ساخت و ساز پروژه‌ های مسکن مهر شهر جدید پردیس خبر داد و گفت: پیمانکاران قرار است این واحدها را در 14 ماه تحویل دهند که در مراحل مختلف پیشرفت فیزیکی قرار دارد. وی همچنین درباره کیفیت مصالح و کیفیت ساخت و ساز اطمینان داد و گفت: همه مراحل تامین مصالح و عملیات ساختمانی با نظارت عالیه شرکت عمران شهر جدید پردیس و با همکاری بازرسان باتجربه اجرا می شود.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی شرکت شهر جدید پردیس گفت : نام نویسی نام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس برای رفاه حال شهروندان تهرانی از طریق دفاتر پستی شهر تهران صورت می گیرد.
شهر جدید پردیس که حدود 17 کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد ، از پُرمتقاضی ترین شهرهای جدید کشور در طرح مسکن مهر محسوب می شود. پردیس همچنان با جمعیت بالای افرادی روبرو است که متقاضی ثبت نام در طرح مسکن مهر و ساخت واحد مسکونی در این شهر جدید هستند.
در حال حاضر 60 هزار نفر در شهر جدید پردیس سکونت دارند که بر اساس افق پیش بینی شده ، جمعیت شهر جدید یاد شده در 2 تا 3 سال آینده به 400 هزار نفر افزایش خواهد یافت.
همچنین همه واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پردیس به شیوه صنعتی در حال ساخت است و همه ملاحظات و مطالعات مربوط به زلزله را نیز در طراحی واحدهای مسکونی مدنظر قرار دارد. مدارک لازم برای نام نویسی متقاضیان شامل شناسنامه متقاضی، همسر و افراد تحت تکفل وی به همراه کپی صفحه اول و دوم، کارت ملی متقاضی، همسر و افراد تحت تکفل وی به همراه کپی پشت و رو کارت، حکم کارگزینی متقاضی، سرکوپن، گواهی مدرسه محل تحصیل فرزند متقاضی یا هر مدرک دیگر که بتواند شرط حداقل 5 سال سابقه سکونت را احراز کند ، است.
متقاضیان برای دریافت مدارک مورد نیاز و نشانی مراکز پستی‌ می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی http://www.mrud.ir و پایگاه اطلاع رسانی شهرجدید پردیس http://www.pardis-ntoir.gov.ir مراجعه و فرم های مربوط را دریافت کنند. متقاضیان باید برای مراحل ثبت نام به دفاتر پستی مراجعه کنند.

  • نظر خود درباره خبر بالا را از طریق فرم الکترونیک زیر همین خبر ارسال نمایید، تا در پایین این صفحه منتشر شود.

  • چند تذکر مهم: اطلاعات کاربران نزد سایت شاسا محفوظ است.***سایت شاسا مجاز به ویرایش مطالب دریافتی می باشد.*** انتشار همه پیامها و دیدگاههای کاربران در سایت شاسا امکان پذیر نیست.*** پیام های مغایر با منافع ملی و قوانین ایران یا حاوی توهین، تهمت و افترا به افراد و سازمانها و یا نوشته شده به غیر از زبان فارسی‌ همچنین پیامهای تکراری،‌ غلط، ناقص و غیرمرتبط با اخبار منتشر نخواهند شد.*** اطلاعات محرمانه شخصی، عمومی و دولتی قابل انتشار در سایت شاسا نمی باشد.*** انتشار نظر کاربران به منزله تایید آنها توسط سایت شاسا نیست.*** نقل قول اخبار از سایت شاسا برای همه آزاد است.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (40 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
قبلا ثبت در سال 86 کد رهگیری داشتم ۲۰ شهریور ۱۳۹۱

بنده در سال 86 ثبت نام کرده بودم و بدلیل نداشتن پول کافی دیگر نتوانستم ادامه بدهم اما الان پول را تهیه کرده ام و خواستار مسکن مهر پردیس می باشم اما اسمم در نیامده است درصورتی که قبلا کد رهگیری داشتم کد رهگیری بنده در تاریخ 02/07/86 -1098566723 ایا نباید بنده در اولویت باشمو الان با دو فرزند چگونه باید خانه به دوس و مستاجر باشم

نام فرستنده: مرتضی فکوری
ثبت نام ۲۷ شهریور ۱۳۹۱

من زمانی که ثبت نام مسکن مهر شروع شد از طریق اینترنت ثبت نام کردم ولی چون پول نداشتم پیگر نشدم و کد رهگیری را هم ندارم ولی الان به مبلق 20 میلیون تومان پول در بانک مسکن دارم و میخواهم در مسکن مهر پردیس ثبت نام کنم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

نام فرستنده: داود محمدی
در سال 87 ثبت نام کردم و کد رهگیری دارم ۲ مهر ۱۳۹۱

ما از سال 87 ثبت نام کردیم و هنوز مسکنی نگرفتیم. کمی پول واریز کردیم و متقاضی مسکن در شهر جدید پردیس هستیم.ما مربوط به مهر 16 منطقه 7 پستی هستیم و انجا به متقاضیان مسکن در پردیس خانه ای نمی دهند0 لطفا بنده را راهنمایی کنید تا هر چه سریع تر از دادن اجاره خانه خلاص شویم.

نام فرستنده: نسترن علی پور
مسکن مهر ۴ مهر ۱۳۹۱

با سلام من در سال مهر 86در مسکن مهر از طریق ایترنت ثبت نام کردم وبعد نامه ای برایم آمد که پول بریزم ونتوانستم آن پول را واریز کنم وبچه شمیران هستم وبا مشکلات زیاد وسرپرست خانوار هم هستم وسه فرزند دارم وکارمند هستم وکد رهگیری هم دارم ووقتی وارد سایت مشوم مزند عرم حضور متقاضی وسری جدید ثبت نام نمودم والبته همه مدارکم را کامل ثبت نکردم چون متصدی گفت کسانی که یک بار ثبت نام کردند دیگر به انها نعلق نمی گیرد ومن فقط فرم اولیه را پست کردم ودر حال حاضر مستاجر هستم لطفا مرا راهنمایی کنید

نام فرستنده: بدری کیائی
مسکن مهر پردیس ۷ مهر ۱۳۹۱

کسانی که در مسکن مهر پردیس در خرداد ماه 91 ثبت نام کرده اند چگونه میتوانند از وضعیت تاید ثبت نام خود مطلع شوند.

نام فرستنده: داریوش حسین پور
از کجا بدونم در چه وضعیتی هستم و تعویض خط تلفن ۱۴ مهر ۱۳۹۱

سلام ما برای ماه تیر ثبت نام و مدارک مربوطه را پست کردیم و گفتند تائید است همون اداره پست ولی تا اکنون که سه ماه گذشته به ما تماس نگرفتند البته شایان ذکر است که همسرم خطش رو عوض کرده تورخدا بگید ما از کجا بدونیم در چه وضعیتی هستیم و کی پول بیاوریم نام همسرم وحید صالحی فرزند رشید به شماره شناسنامه 6079

نام فرستنده: رها
انتخاب واحد و قرارداد امضا نکردم ۱۵ مهر ۱۳۹۱

با سلام حدود دو سال است که ثبت نام کردم و واریزی بنده بیست و دو میلیون و پانصد هزار تومان هم واریزی داشتم ولی تاکنون انتخاب واحد نکردم و قرارداد هم با بنده نبستند و هیچ چیزی ندارم چه کنم لطفا راهنمایی کنید و شخصا هم مراجعه داشتم و از همکاران پر تلاش شما هم پرسیدم ولیکن جوابی نگرفتم

نام فرستنده: هادی علیزاده
برای اثبات 5 سال ۱۵ مهر ۱۳۹۱

ما 4 سال در خوابگاه دانشجویی زندگی کردیم و سه سال هم خانه گرفتم ولی اجاره نامه 2 سال قبل را اصل آن را نداریم و فقط کپی آن موجود است حال باید چگونه ثابت کنیم محلی هم که این چند سال کار میکردم بیمه نکرده بود ولی سابقه بیمه اکنون 1 سال دارم این را چگونه ثابت کنم

نام فرستنده: مجتبی
درخواست کد رهگیری ۷ آبان ۱۳۹۱

با عرض سلام و خسته نباشید خواهشمندم کد رهگیری بنده را برایم ایمیل کنید تا از وضعیت خود متلع شوم. با تشکر شماره شناسنامه 1789

نام فرستنده: غلامحسین جوشنی
درحواست کد رهگیری و اطلاع از مراحل ثبت نام ۱۰ آبان ۱۳۹۱

با عرض سلام و خسته نباشید.حدود پنج ماه از ثبت نام بنده میگذرد اما تاکنون پیامک یا اطلاعی از سوی شرکت به اینجانب ارسال نشده است.خواهشمند است بنده را راهنمایی کنید.

نام فرستنده: مصطفی زارعی
نتیجه ۱۳ آبان ۱۳۹۱

در مسکن مهر ثبت نام کردیم چگونه از تایج این ثبت نام با خبر شویم؟لطف راهنمایی کنید

نام فرستنده: مهر
تاییدیه مدرک و نتیجه ثبت نام ۲۲ آبان ۱۳۹۱

مدارک خود را به پست دادم ولی تا به حال از وضعیت تایید ثبت نام خود مطلع نشدم لطفا در این مورد نتیجه را به من ابلاغ کنید تا بتوانم برای آینده خود برنامه ریزی کنم

نام فرستنده: صادق
17 مهر91 ثبت نام کردم ولی پیامک دریافت نکردم ۱۸ آذر ۱۳۹۱

با سلا م من 17 مهر 91 ثبت نام کردم ولی 2ماه گذشته هنوز پیامک در یافت نکردم که ببینم شامل مسکن مهر میشوم یا نه کد رهگیری هم میزنم میگه اشتباه است اگر می توانید کد دیگری بدهید و راهنمایی کنید تا چه زمان طول میکشد که به ما پیامک دهند .ممنون

نام فرستنده: علیرضا وطنی
پیگیری ثبت نام مسکن مهر ۱۶ آذر ۱۳۹۱

در مهر ماه سال 1391 در مسکن مهر پردیس ثبت نام کردم و وضعیت ثبت نام بنده هنوز مشخص نگردیده لطفا کد رهگیری بنده را برایم ایمیل کنید.

نام فرستنده: جعفر کاظمی یکتا
مسکن مهر ۲۴ آذر ۱۳۹۱

از کجا بدونم ساختمان مهر ثبت نام میکند

نام فرستنده: reza
پیگیری ثبت نام مسکن مهرپردیس ۳ دی ۱۳۹۱

شهریور91ثبت نام نموده ام ولی تاحالاپیامکی برای من نیامده است چطوری پیگیری کنم؟

نام فرستنده: عباس
در سال 88 ثبت نام کردم و کد رهگیری دارم. ۱۱ دی ۱۳۹۱

بنده در سال 88 ثبت نام کردم و کد رهگیری دریافت کردم و مبلغ 1 میلیون تومان نیز پرداخت کردم.و الان که وارد سایت میشم میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است چون من شماره پرونده ندارم. چگونه پیگیری کنم تا بقیه مراحل کامل شود.

نام فرستنده: زهره
در مورد 5 سال سکونت در شهر محل تقاضا ۲۵ دی ۱۳۹۱

من متولد شهرستانم ولی5 ساله تو تهران ساکن و اشتغال دارم و همه شرایط را دارا میباشم و سابقه بیمه تامین اجتماعی ام 6 سال ولی دفترچه ام 4 ساله آیا من میتوانم برای مسکن مهر پردیس ثبت نام کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر فراوان

نام فرستنده: مجید
منتقد ومتقاضی ثبت نام نشده ۲۵ دی ۱۳۹۱

لطفا ادرس محل ثبت نام را مشخص کنید

نام فرستنده: علی محمدی
ثبت نام مسکن مهر پردیس ۲۷ دی ۱۳۹۱

در آذرماه ثبت نام پستی برای مسکن مهر نموده ام ولی متاسفانه تاکنون هیچ پیامکی دریافت نکرده و طی پیگیری مکرر با تلفن 76275900 شاید روزی 100 بار تماس گرفتم ولی متاسفانه تلفن را برنمی دارند . لطفا راهنمایی کنید که کسانی که شرایط بنده را دارند چگونه باید پیگیر باشند .

نام فرستنده: زینب اناری
متقاضی ثبت نام نشده وخواستار ثبت نام در کرج+ ۲۷ دی ۱۳۹۱

لطفا جهت ثبت نام به کجا و چه ادرسی رجوع کنم با س÷اس فراوان

نام فرستنده: قاسمی .م
ثبت نام ۲۸ دی ۱۳۹۱

سلام میخواستم ببینم هنوز هم در پروژههای مسکن مهر پردیس میشود ثبت نام کرد یا نه لطفا راهنمایی کنید متشکرم

نام فرستنده: مهدی روستایی
زمان عقد قرارداد ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

80 درصد آورده را برای پروژه دره بهشت واریز کرده ام ولی تاکنون پیامکی دریافت نکرده ام که چه زمان برای عقد قرارداد بیایم. لطفا زمان عقد قرارداد را به من بگویید.

نام فرستنده: پریچهر خزائی
مشخص کردن وضعیت ثبت نام ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

اینجانب در تاریخ 1387 در مسکن مهر (پردیس) ثبت نام نمودهام و مبلغ یک میمیلیون تومان به صندوق تعاون واریز نمودم و در تاریخ 16/12/1389در بانک مسکن شعبه پردیس افتتاح حساب نمودم و مبلغ 35000000ریال واریز نمودم ودر تاریخ 26/7/1390 مبلغ 35000000ریال دیگر واریز نمودم ودر ماه مهر 1391بار دیگر مبلغ 25000000واریز نموده ام ولی کارمندان تعاونی پردیس اعلام نمودن که وار یز نشده به مسکن مهر پردیس مکررا مراجعه به پردیس هیچگونه جوابی به من نمیدهند لطفا مرا آگاه فرمایید با کمال تشکر کدرهگیری:000  شماره پرونده:000

نام فرستنده: همت علی دهستانی اسفند آبادی
چرا پیامک دریافت نکردم؟ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

حدودا اوایل بهمن ماه ثبت نام کردم و مسئولین ثبت نام گفتند تا 3 هفته آینده پیامکی برای انتخاب پروژه دریافت میکنم ولی اصلا خبری نیست و هیچ تلفنی هم پاسخگو نیست؟

نام فرستنده: محمدی
تعداد نمایش:۱ ۲
۳۳ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۲.نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری


  

 خبرهای برگزیده ساختمانی  ..........................

 مصوبه جدید درباره مسکن مهر
 انتقاد رئیس نظام کاردانی ازمسئولان
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 بسته شدن پرونده مسکن‌مهر پردیس
 یک سوم ایرانی‌ها اجاره‌نشین هستند
 رنج‌های مسکن مهر تمام می‌شود؟
 تقویت همزمان تولید و تقاضای مسکن
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 بی‌توجهی به جداسازی لرزه‌ای در ساخت و ساز
 واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای معلول
 همه بانک‌ها تسهیلات ۸۰ میلیونی پرداخت کنند
 دستور وزیر برای نوسازی ورزشگاه آزادی
 استعفای موذن از ریاست شورای مرکزی نظام کاردانی
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه
 ادامه افت قیمت مسکن
 نیاز به یک میلیون واحد مسکونی نداریم
 عمر مسکن در ایران 15 سال است
 قیمت آپارتمان در منطقه افسریه
 سیاست‌های صحیح رونق صنعت ساختمان
 قیمت آپارتمان‌های قدیمی در تهران
 قیمت مسکن هنوز می‌تواند کاهش یابد
 فاز جدید بیمه کارگران ساختمانی
 مسکن راه خروج از رکود
 آزادراه تهران- شمال با اراده جدی در حال احداث
 سرنوشت قیمت اوراق تسهیلات
 آشفتگی بازار مسکن از آمارهای غیرواقعی
 بسته خروج مسکن از رکود روی میز دولت
 جابجایی خانه‌های سیل‌زده حریم رودخانه
 حمل و نقل در ایران مفت است
 خانه‌های اجاره‌ای پایتخت با ودیعه یک میلیون

 دسترسی سریع

 

 

بنر سوپرپایپ شهریور

شرکت کپکو

اندیشه خلاق

بنیاد امور بیماریهای خاص

   آخرین خبار

  
 مصوبه جدید درباره مسکن مهر
 انتقاد رئیس نظام کاردانی ازمسئولان
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 بسته شدن پرونده مسکن‌مهر پردیس
 یک سوم ایرانی‌ها اجاره‌نشین هستند
 رنج‌های مسکن مهر تمام می‌شود؟
 تقویت همزمان تولید و تقاضای مسکن
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 بی‌توجهی به جداسازی لرزه‌ای در ساخت و ساز
 واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای معلول
 همه بانک‌ها تسهیلات ۸۰ میلیونی پرداخت کنند
 دستور وزیر برای نوسازی ورزشگاه آزادی
 استعفای موذن از ریاست شورای مرکزی نظام کاردانی
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه

ادامه آخرین اخبار>>>

 

 اخبار همایشها و نمایشگاهها 
 همایش سیاست‌های توسعه مسکن‌ برگزار می شود
 راه حل مقابله با زلزله از نگاه مهندسی
 تجمع مهندسان معترض مقابل وزارت راه و شهرسازی
 فراخوان تجمع مهندسان مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی
 خواب خوش وزارت راه و شهرسازی روی گسل تهران
 فریاد حق طلبی مهندسان بیخ گوش وزیر
 عدم ثبت نام بعضیها در انتخابات نظام مهندسی!
 نمایشگاه مقدمه رونق صنعت ساختمان
 افتتاح پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان
 همایش سیاست های توسعه مسکن