سه شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
 واگذاری مسکن مهر مجلسی
فرماندار شهرستان مبارکه با بیان اینکه ساخت شش هزار واحد مسکن مهر در این شهر پیش‌بینی شده، گفت: ساخت واحدهای مسکن مهر شهر جدید مجلسی تا نیمه نخست سال آینده به پایان خواهد رسید.
 پیشرفت خدمات زیربنایی هشتگرد
مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه خدمات زیربنایی در این شهر فقط 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: تا زمانی که آب و فاضلاب شبکه خود را توسعه ندهد، امکان واگذاری واحدها وجود ندارد.
 تحویل مسکن مهر شهر جدید مجلسی
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی اصفهان گفت: بالغ بر هزار واحد مسکن مهر در این شهر آماده‌ افتتاح است که تا پایان هفته به خریداران تحویل داده می‌شود.
 برق رسانی به مسکن مهر سهند
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از احداث شبکه 20 کیلو ولت هوایی در فاز چهار مسکن مهر سهند خبر داد.
تحویل مسکن مهر با تأمین زیربناها
تحویل مسکن مهر با تأمین زیربناها
معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: مسکن مهر را با انشعابات و طرح‌های زیربنایی مورد نیاز تحویل متقاضیان بدهیم.
واگذاری مسکن مهر شهر جدید پرند
واگذاری مسکن مهر شهر جدید پرند
با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی، ظهر امروز ‌13700 واحد مسکن مهر و همچنین دومین کلانتری شهر جدید پرند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 آخرین وضعیت متروی شهرهای جدید
مدیر کل حمل و نقل ترافیک شرکت عمران شهر های جدید گفت: در صورت تخصیص اعتبار، فاز یک متروی هشتگرد تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود. همچنین مترو پرند به فرودگاه امام‌ خمینی (ره) تا اواسط سال آینده راه‌اندازی می‌شود.
بررسی مسکن مهر پردیس در رادیو
بررسی مسکن مهر پردیس در رادیو
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس با حضور در رادیو اقتصاد گزارشی از آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس را ارایه می کند.
آقای روحانی، مسکن مهر پردیس را دریابید
آقای روحانی، مسکن مهر پردیس را دریابید
متقاضیان مسکن مهر پردیس با تجمع مقابل نهاد ریاست‌جمهوری خواستار رسیدگی به مشکلات پروژه‌های مسکن مهر شدند و در نامه ای به رئیس جمهور گفتند: وزارت نیرو را پس از سالها کمبود نقدینگی شدید لطفا دریابید. مسئولین این وزارتخانه اعلام نموده اند که با توجه به محدودیت منابع خود سه سالی طول خواهد کشید تا امکانات زیربنایی را به شهرهای جدید برسانند و این احتمالا یعنی تا زمان این دوره ریاست جمهوری شما این پرونده باز خواهد ماند!
برداشت از آورده متقاضیان مسکن مهر
برداشت از آورده متقاضیان مسکن مهر
شرکت عمران شهر جدید پردیس برای تأمین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر تاکنون 1300 میلیارد تومان از آورده متقاضیان برداشت کرده است که این اقدام حاکی از اجرای نصف و نیمه مصوبه دولت برای تکمیل خدمات زیربنایی است.
 مصرف نابجای آورده مسکن مهر پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با رد ارقام اعلام شده درباره برداشت از آورده متقاضیان برای خدمات زیربنایی، گفت: تا پیش از ورود بنده به شرکت عمران پردیس از محل آورده متقاضیان به معارضان زمین مبالغی پرداخت می‌شد.
 توسعه حمل و نقل شهرهای جدید
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید اولویت ‌کاری در شهرهای جدید را حمل و نقل سریع با مترو اعلام کرد.
 شرط تحویل مسکن مهر هشتگرد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از راه‌اندازی مترو هشتگرد تا پایان سال در صورت تامین اعتبار خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر این شهر 75 درصد است و در هفته جاری 14 هزار واحد مسکن مهر در صورت خدمات‌رسانی وزارت نیرو و نفت به خریداران تحویل داده می‌شود.
 نفت و نیرو عامل تعویق تحویل مسکن مهر
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام اینکه بیش از 13 هزار و 500 واحد مسکن مهر آماده در شهر جدید پرند فقط منتظر نصب انشعابات آب و برق هستند، گفت: وزارتخانه‌های نفت و نیرو در این زمینه کم‌کاری‌هایی کرده‌اند که باعث عقب افتادن زمان تحویل واحدهای مسکن مهر پرند شده‌اند.
مسکن مهر آماده منتظر انشعابات
مسکن مهر آماده منتظر انشعابات
مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به این‌که هم‌اکنون ۱۳ هزار مسکن مهر آماده و تکمیل شده است،‌گفت:‌ به دلیل این‌که این واحدها امکانات زیربنایی مانند آب، برق و فاضلاب را دارند نمی‌توانیم آنها را واگذار کنیم.
 انحصار سرمایه گذاری از دولت گرفته شود
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عبور از رکود اقتصادی کاری پیچیده و سخت است، گفت: رویکرد ما در جذب سرمایه گذاری های مردمی برای شهرهای جدید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی است.
انتقاد از اعتبارات خدمات مسکن مهر
انتقاد از اعتبارات خدمات مسکن مهر
دیدگاه دولت محور برای ساختن شهرهای جدید باید به سمت سرمایه‌گذار محور کردن آن‌ها پیش رود؛ به طوری که اعتبارات قطره چکانی دولت برای تامین اعتبارات خدمات زیربنایی در این شهرها امکانپذیر نیست.
 مسکن مهر هشتگرد آماده بهره‌برداری
مدیرعامل شهر جدید هشتگرد گفت: تا پایان سال 200 هزار نفر به جمعیت این شهر افزوده می‌شود.
پرش‌های قیمتی مسکن مهر
پرش‌های قیمتی مسکن مهر
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت نیرو و نفت باید طبق مبالغ قبلی آب، برق، فاضلاب و انشعاب گاز را تامین کنند در غیر این صورت پرش‌های قیمتی چالش‌برانگیز نیز در رابطه با مسکن مهر به وجود می‌آید. همچنین باید مالیات و بیمه بدون نسخه جدید قیمتی ادامه یابد.
 پرداخت حق انشعاب مسکن مهر
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با اشاره به تعلل وزارت نیرو در تامین انشعابات پروژه های مسکن مهر، گفت: با توجه به درخواست های مکرر مردم با اخذ تعهد محضری، ۴۰۰ هزار متقاضی برای دریافت انشعاب به وزارت نیرو مراجعه خواهند کرد.
تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید
تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به عقد 28 هزار میلیارد تومان تفاهم‌نامه در نمایشگاه سرمایه‌گذاری شهرهای جدید، گفت: شهرهای جدید نمی توانند مشکلاتی را که تعاونی های مسکن مهر برای متقاضیان بوجود آورده اند را حل کنند و پول‌های آنان را برگردانند.
 وام ۱۰۰ میلیونی مسکن در دست بررسی
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این که اولویت ما در بخش مسکن تکمیل طرح مسکن مهر بوده است گفت: علاوه بر این، طرح های جدیدی برای بخش مسکن در دست بررسی است که یکی از آن ها پرداخت وام مسکن تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان است.
 توضیح درباره کلاهبرداری مسکن مهر
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره پول‌هایی که از طریق تعاونی‌ها از مردم گرفته شده و به تعهداتشان پاسخ داده نشده است، گفت: مسکن مهر هیچ اعتبار دولتی ندارد و اگر در یک تعاونی پولی از بین رفته ما فقط می‌توانیم بعد از مراجعه به دادگاه و طی مراحل قانونی پول‌ها را بازگردانیم.
 درخواست افزایش سقف وام مسکن مهر
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از ارائه درخواست افزایش سقف تسهیلات ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: رقم مورد درخواست ما برای افزایش سقف وام مسکن مهر حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است.
معرفی عامل تاخیر مسکن مهر پرند
معرفی عامل تاخیر مسکن مهر پرند
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: 12 هزار واحد واحد مسکن مهر در این شهر منتظر تامین انشعاب آب و برق است.
 صفحه ۱ از ۴۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص