جمعه، ۳ مرداد ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
 تکمیل مسکن مهر سهند
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: دستگاه‌های خدمات رسان متولی مسکن مهر موظف هستند تا شهریور ماه سال جاری نسبت به اتمام خدمات زیربنایی مساکن مهر سهند اقدام کنند.
 اقدام تامل برانگیز شرکت عمران پردیس
برخی متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس اطلاعیه شرکت عمران پردیس برای تغییر پروژه از ۹۹ ساله به خودمالکی را اقدامی تهدید‌آمیز و یک‌طرفه عنوان کردند.
فراخوان شرکت عمران شهر جدید پردیس
فراخوان شرکت عمران شهر جدید پردیس
شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای از متقاضیان مسکن مهر خواست نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی تغییر پروژه از ۹۹ ساله به خودمالکی تا ۱۰ مرداد سال‌جاری اقدام کنند، در غیر اینصورت سیستم به‌صورت پیش فرض حداکثر آرا را برای متقاضی در نظر خواهد گرفت.
 سد محکم در خرید و فروش قانونی مسکن مهر
گزارش‌ها از شهر جدید پردیس حاکی از این است که علیرغم گذشت حدود یک ماه از آزاد شدن خرید و فروش مسکن مهر و ابلاغ آن متقاضیان خرید و فروش مسکن مهر و افرادی که قصد دارند پس از انجام معامله اقدام به تغییر نام قانونی کنند موفق به این کار نمی‌شوند.
اعلام قیمت جدید مسکن مهر پرند
اعلام قیمت جدید مسکن مهر پرند
میزان افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر پرند محاسبه شده و مردم می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت پرند در جریان جزئیات این افزایش قیمت‌ها قرار گیرند.
 پیشرفت فیزیکی مسکن مهر اندیشه
مدیرعامل شرکت عمران اندیشه از پیشرفت فیزیکی ۶۳ درصدی پروژه‌های مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: تمام واحدهای مسکن طرح مهر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.
مسکن مهر پرند تاخیر دارد
مسکن مهر پرند تاخیر دارد
12 هزار واحد مسکن مهر پرند آماده افتتاح است و باید از ابتدای تیر ماه به متقاضیان تحویل داده می‌شد اما به دلیل تکمیل نشدن اشتراکات آب، برق و نصب کنتورها به تعویق افتاده است.
احیای صندوق پس‌انداز مسکن
احیای صندوق پس‌انداز مسکن
معاون وزیر راه و شهرسازی از احیای صندوق پس انداز مسکن خبرداد و گفت: وزارت راه و شهرسازی در حال بررسی طرحی است که دستورالعمل آن به زودی نهایی و وام 60 تا 80 میلیون تومانی پرداخت می شود.
 راه‌اندازی آزمایشی مترو هشتگرد
مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی مترو هشتگرد در بهمن امسال، گفت: 8 هزار واحد مسکن مهر تا هفته دولت آماده بهره برداری می شود اما هنوز تامین آب و فاضلاب پروژه انجام نشده است.
 احداث مدرسه در فاز سه پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: شرکت عمران شهر جدید پردیس چهار مدرسه 12 و 16 کلاسه را در فاز سه این شهر می‌سازد.
 مسکن مهر پردیس آماده بهره‌برداری
فرماندار شهرستان پردیس گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، به زودی 90 هزار واحد مسکن مهر در پردیس به بهره‌برداری خواهد رسید و باید مشکل فضای آموزشی ساکنان این واحدها برطرف شود.
سردرگمی متقاضیان مسکن مهر پرند
سردرگمی متقاضیان مسکن مهر پرند
در حالی طرح جایگزینی امتیاز پیش‌خریداران خوش‌حساب مسکن مهر پرند با بدهکاران توسط شرکت عمران این شهر تصویب شده که وضعیت واحدهای در دست ساخت این طرح با وجود اولویت‌بندی و وعده‌های مکرر همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برند.
تخفیف قیمت مسکن مهر پردیس
تخفیف قیمت مسکن مهر پردیس
مدیرعامل عمران پردیس با یادآوری این‌که صورت جلسه افزایش قیمت مسکن مهر اردیبهشت امسال توسط پیمانکاران امضا شده است، گفت: در حال چانی‌زنی با پیمانکاران برای ارائه تخفیف هستیم که تاکنون توانسته‌ایم در برخی فازها تا ۱۰ درصد تخفیف بگیریم.
 فراخوان تبدیل مسکن مهر به ملکی
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که آمادگی تبدیل همه مسکن مهر ۹۹ ساله به مسکن ملکی را داریم، گفت: طی چند روز آینده برای تبدیل مسکن مهر ۹۹ ساله به مسکن ملکی به متقاضیان فراخوان می‌دهیم.
جذب سرمایه گذار برای شهرهای جدید
جذب سرمایه گذار برای شهرهای جدید
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید با جذب سرمایه گذار و جلب منابع مالی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته و در همین راستا نسل نو شهرهای جدید در دولت تدبیر و امید در حال طراحی و پایه گذاری است.
گزارش تصویری از مسکن مهر پردیس
گزارش تصویری از مسکن مهر پردیس
اگر سری به فاز 8 شهر جدید پردیس موسوم به دره بهشت بزنید خواهید دید که گل سرسبد مسکن مهر کشور حداکثر با 20% توان در حال فعالیت است و بسیاری از پروژه ها علیرغم آورده های 40 میلیونی متقاضیان (علاوه بر تسهیلات 25 میلیون تومانی بانکی) و با گذشت 2.5 سال از شروع بکار، غیرفعال و حداکثر نیمه فعال است.
زمان تحویل مسکن مهر پردیس
زمان تحویل مسکن مهر پردیس
واحد‌های مسکن مهر فاز هشت و 11 شهر جدید پردیس در صورت تامین امکانات زیربنایی تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 تصویب اساسنامه شهرهای جدید
تصویب اساسنامه 14 شرکت عمران شهرهای جدید با پیشنهاد وزارت راه وشهرسازی در هیأت وزیران تصویب و پس از تأیید شورای نگهبان توسط معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شد.
تصویب اساسنامه شرکتهای عمران شهر جدید
تصویب اساسنامه شرکتهای عمران شهر جدید
با تصویب هیأت دولت و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، اساسنامه ۱۴ شرکت شهرهای جدید تصویب شد.
مشکل فاز ۹ پردیس پابرجاست
مشکل فاز ۹ پردیس پابرجاست
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که مشکلات مربوط به عدم تامین امکانات زیربنایی فاز ۹ مسکن مهر این شهر همچنان پابرجاست، گفت: هیچ پروژه متوقف شده مسکن مهر در پردیس نداریم.
مدرسه بزرگترین معضل مسکن مهر
مدرسه بزرگترین معضل مسکن مهر
استاندار تهران با بیان اینکه بیشترین معضل سایتهای مسکن مهر ایجاد فضای آموزشی و ساخت مدرسه است، گفت: برای سال تحصیلی آینده مشکل مدارس پردیس با توجه به سکونت خانواده‌های جدید و نیاز فعلی این شهر به توسعه فضای آموزشی برطرف می‌شود؛ برای مسکن مهر پرند نیز ساخت 3 مدرسه قطعی شده و امیدواریم که مشکلات این شهر نیز برطرف شود.
کمبود مدارس در مسکن مهر پرند
کمبود مدارس در مسکن مهر پرند
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه 300 واحد آموزشی نیمه‌تمام در مناطق مسکن مهر کشور وجود دارد، گفت: تا آغاز سال تحصیلی 93 تعداد 5 باب مدرسه در شهر جدید پرند به بهره‌برداری می‌رسد.
 تأمین زیرساخت‌های شهر جدید بینالود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی بر لزوم توجه و تامین زیرساخت‌های زیربنایی و روبنایی شهر جدید بینالود تأکید کرد.
 وعده جدید به ساکنان شهر جدید سهند
شهردار شهر جدید سهند گفت: بر اساس رایزنی‌ها و اقدامات صورت گرفته تا یک و نیم سال دیگر شاهد بهره‌برداری از اتوبان سهند- تبریز خواهیم بود.
 مسکن مهر اندیشه آماده واگذاری
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه از افتتاح دو مجموعه ورزشی در این شهر خبر داد و افزود: بخش عمده ای از واحدهای مسکن شهر اندیشه طی هفته دولت و دهه مبارک فجر به متقاضیان واگذار می شود.
 صفحه ۱ از ۴۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

 همایش توسعه فضای کاربردی فضایی روستایی

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص