جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
مشکل اصلی مسکن مهر پردیس
مشکل اصلی مسکن مهر پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: در مسکن مهر پردیس چندین هزار واحد برای تحویل آماده است، اما وضعیت خدمات روبنایی و زیربنایی مشکل اصلی شهرهای جدید است.
 مشکل ساخت مدارس در مسکن مهر
با بهره‌برداری از یک واحد آموزشی تحصیلی در شهر جدید مجلسی، تعداد مدارس سایت مسکن مهر این شهر جدید به دو باب رسید.
 تکمیل 13 هزار مسکن مهر پرند
13 هزار واحد مسکن مهر پرند که در اولویت‌های شهریور ماه اعلام شده بودند ،در صورت گرفتن دفترچه و انجام شدن قسط بندی واحدها به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 ساخت 52 هزار مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
فرماندار ساوجبلاغ از ساخت 52 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد خبر داد.
 بهره‌برداری از مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
1100 واحد مسکونی مهر پس از تکمیل در شهر جدید هشتگرد از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز عصر روز یکشنبه (بیست و سوم شهریورماه) به متقاضیان واگذار شد.
 لزوم ساخت مدرسه در شهر جدید سهند
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر لزوم ساخت 25 باب مدرسه 12 کلاسه در شهر جدید سهند تأکید کرد.
تحویل مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی
تحویل مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی
مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به واگذاری حدود ۱۳ هزار واحد مسکن مهر طی روزهای گذشته در این شهر، گفت: ۳۰ درصد از این واحدها فاقد خدمات زیربنایی است و وزارت نیرو در این رابطه به تعهدات پایبند نیست.
 نامهربانی با مسکن مهر سهند
ساکنان مسکن مهر شهر جدید سهند و به ویژه ساکنان اهالی فاز سه این روزها حال خوشی ندارند، ساکنان این منطقه که از طبقه محروم و مستضعف جامعه هستند، غریبانه و با کمترین امکانات در غربت زندگی می‌کنند، انگار آنها فراموش شدگان این روزگار بی‌مهر و وفا هستند.
 مشکلات پردیس؛ خانه‌سازی بجای شهرسازی
عمده مشکلاتی که در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید به ویژه در شهر جدید پردیس وجود دارد علاوه بر خدمات روبنایی و زیربنایی، شامل زمین‌های مسکونی خارج از مسکن مهر از جمله مصلی، پمپ بنزین و ... است که علاج حل این مشکلات گذشت زمان است و براساس اولویت‌بندی‌ها بناست که رسیدگی به نیازهای اصلی زودتر آغاز شود.
 درخواست افزایش وام مسکن مهر پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: شرکت عمران پردیس افزایش مبلغ وام مسکن مهر را درخواست کرده است که با توجه به میزان هزینه اجرای پروژه‏های این شهر از 25 به 30 درصد افزایش پیدا کند.
10هزار مسکن مهر پردیس آماده افتتاح
10هزار مسکن مهر پردیس آماده افتتاح
با مطرح شدن تقاضای مالکان مسکن مهر، احتمال تحویل واحد های مسکن مهر پردیس در صورت تکمیل نبودن خدمات زیر بنایی وجود دارد.
 ساخت متروی مشهد گلبهار
همزمان با سفر استانی دولت به استان خراسان رضوی و در روز میلاد امام رضا(ع)، فاز دوم قطار سریع السیر برقی مشهد گلبهار با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید آغاز به کار کرد.
 چالش مسکن مهر مهاجران
6 سال است که متقاضیان بی خانه استان مرکزی چشم انتظار تحویل خانه های مسکن مهر هستند. هرچند که از سهم 38 هزارواحدی استان تا کنون 20 هزار خانه تحویل متقاضیان شده است اما همچنان متقاضیان در شهرهای اراک، مهاجران و... چشم انتظار تحویل خانه های خود هستند و از این میان مسکن شهر مهاجران به چالشی برای متقاضیان تبدیل شده است.
التماس برای تامین خدمات مسکن مهر
التماس برای تامین خدمات مسکن مهر
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به این‌که برخی متقاضیان به دلیل عدم تحویل به‌موقع واحدهای مسکن مهر از پرداخت مابقی آورده خودداری می‌کنند، گفت: برای تامین خدمات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر حتی به خواهش هم متوسل شده‌ایم.
 پایان مسکن مهر شهر جدید مجلسی
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی اصفهان گفت : پرونده مسکن مهر در شهر جدید مجلسی بسته شده است و مشکل در حال حاضر تامین خدمات روبنایی در این شهر است.
 عقبگرد مسکن مهر پردیس
جزئیات پیشرفت فیزیکی مسکن مهر پردیس نشان می‌دهد فاز ۹ جدید با ۱۳.۹۲ درصد و فاز ۱۱ (کوزو) با ۱۰.۲۸ درصد بیشترین و کمترین پیشرفت فیزیکی را طی ۸ ماه اخیر داشته‌اند، پیشرفت فاز ۳ و ایوانکی نیز روندی معکوسی را طی کرده و عقبگرد داشته‌ است.
 فروش اراضی آموزشی عالی‌شهر
استاندار بوشهر گفت: جلوگیری از فروش اراضی آموزشی در عالی‌شهر ضروری است.
تحویل مسکن مهر شهرهای جدید
تحویل مسکن مهر شهرهای جدید
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت: 85درصد واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید امسال تحویل می‌شود.
مسکن مهر پرند در انتظار آب برق گاز
مسکن مهر پرند در انتظار آب برق گاز
مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه از تحویل واحدهای مسکونی مهر بدون امکانات به متقاضیان بی‌خبر است، گفت: ۵۳ هزار واحد مسکونی مهر در پرند منتظر نصب انشعابات آب، برق و گاز است.
 سرریز فاضلاب شهر جدید هشتگرد
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از سرریز شدن حوضچه های فاضلاب این شهرستان خبر داد و گفت: اگر این حادثه کنترل نمی شد فاجعه ای بزرگ در محل حوضچه های فاضلاب به وقوع می پیوست.
 واگذاری مسکن مهر مجلسی
فرماندار شهرستان مبارکه با بیان اینکه ساخت شش هزار واحد مسکن مهر در این شهر پیش‌بینی شده، گفت: ساخت واحدهای مسکن مهر شهر جدید مجلسی تا نیمه نخست سال آینده به پایان خواهد رسید.
 پیشرفت خدمات زیربنایی هشتگرد
مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه خدمات زیربنایی در این شهر فقط 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: تا زمانی که آب و فاضلاب شبکه خود را توسعه ندهد، امکان واگذاری واحدها وجود ندارد.
 تحویل مسکن مهر شهر جدید مجلسی
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی اصفهان گفت: بالغ بر هزار واحد مسکن مهر در این شهر آماده‌ افتتاح است که تا پایان هفته به خریداران تحویل داده می‌شود.
 برق رسانی به مسکن مهر سهند
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از احداث شبکه 20 کیلو ولت هوایی در فاز چهار مسکن مهر سهند خبر داد.
تحویل مسکن مهر با تأمین زیربناها
تحویل مسکن مهر با تأمین زیربناها
معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: مسکن مهر را با انشعابات و طرح‌های زیربنایی مورد نیاز تحویل متقاضیان بدهیم.
 صفحه ۱ از ۴۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص