یکشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
 ساخت مسکن اطراف تهران به جای انتقال پایتخت
یک کارشناس مسکن گفت: به جای طرح انتقال پایتخت که در شرایط فعلی اقتصاد کشور امکان آن وجود ندارد، بهتر است شهرهای اطراف تهران برای سکونت جمعیت‌پذیر شوند و تهران پایتخت و مرکز اداری تجاری باشد.
 مهلت به متقاضیان مسکن مهر پرند
شرکت عمران شهر جدید پرند از متقاضیان مسکن مهر خواست نسبت به تکمیل آورده‌ خود اقدام کنند، در غیر این صورت متقاضیان خوش‌حساب در اولویت قرار می‌گیرند.
 مسکن مهر اندیشه آماده افتتاح
مدیر عامل شهر جدید اندیشه از بهره‌برداری 12 پروژه مسکن مهر این شهر همزمان با هفته وحدت در اوایل دی‌ماه خبر داد.
 واکنش مسکن مهری ها به افزایش قیمت
افزایش چندباره قیمت مسکن مهر واکنش پیش خریداران این واحدها را در پی داشته و آنها می‌گویند که افزایش قیمت‌ها در توان پرداخت اغلب متقاضیان نیست.
دولت به‌دنبال ایجاد فضای استاندارد شهری
دولت به‌دنبال ایجاد فضای استاندارد شهری
معاون وزیر شهرسازی و مدیرعامل شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در دولت گذشته بیشتر توجه‌ها معطوف به ساخت مسکن بوده است، گفت: دولت تدبیر و امید بیشتر درصدد ساخت شهرهای استاندارد و توجه به شهرسازی استاندارد است تا مردم بدون دغدغه و در یک محیط مطلوب شهری، زندگی کنند.
 احیای معماری ایرانی در شهر جدید اندیشه
مدیرعامل شهر جدید اندیشه از مذاکره با خارجی‌ها برای اجرای فاز توسعه ای این شهر خبرداد و گفت: بازاری با معماری ایرانی- اسلامی در حال ساخت است.
 مسکن مهر پردیس در انتظار خدمات زیربنایی
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تامین این خدمات از طریق اجرای طرح‌های مشارکتی تامین مالی در دستور کار است گفت: تامین خدمات روبنایی و زیربنایی در شهر جدید پردیس با تامین اعتبار هزار میلیارد تومانی از محل اعتبارات بانک مسکن در حال اجرا است و به احتمال زیاد این طرح در سایر شهرها نیز پیاده‌سازی می‌شود.
 ساخت شهری جدید در جنوب شرق تهران
مقدمات انعقاد تفاهم‌نامه ۹۰۰ میلیون یورویی شرکت عمران شهرهای جدید با شرکتی از کشور کره جنوبی در راستای اهداف همایش بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جهت جذب سرمایه‌گذار فراهم شد.
 تکمیل مسکن مهر پردیس تا سال ۹۶
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه اتمام پرونده مسکن مهر شاید سال ۹۵ نباشد و به سال ۹۶ موکول شود، گفت: اینکه گفته شود دولت عزم جدی برای اتمام مسکن مهر ندارد، دور از انصاف است.
فروش اراضی برای تکمیل شهرهای جدید
فروش اراضی برای تکمیل شهرهای جدید
معاون وزیر راه از تکمیل متروی هشتگرد تا پایان سال در صورت تأمین اعتبار خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم ۵ هزار میلیارد تومان منابع از محل ارزش افزوده اراضی به طرح‌های روبنایی و زیربنایی شهرهای جدید اختصاص یابد.
 تهران مسکن مهر فاقد متقاضی ندارد
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه تهران مسکن مهر فاقد متقاضی ندارد، گفت: شرط فرم جیم برای واحدهای مسکن مهر تهران حذف نمی‌شود.
 افزایش قیمت مسکن مهر پردیس غیرقانونی است
عضو کمیسیون عمران مجلس هرگونه افزایش قیمت پروژه‌های مسکن مهر شهر پردیس را غیرقانونی اعلام کرد و گفت: نمایندگان مجلس پیگیر این افزایش غیرقانونی قیمت‌ها هستند.
خبری خوش برای مسکن مهری ها
خبری خوش برای مسکن مهری ها
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور گفت: دولت تصمیم دارد طرح های مسکن مهر را با کیفیت به اتمام برساند و اصرار داریم که بیشتر این واحدهای درحال ساخت را در سال 94 تحویل متقاضیان دهیم.
تحویل مسکن مهر شهرهای جدید
تحویل مسکن مهر شهرهای جدید
مدیرعامل شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید از اسکان حدود ۱۰۰ هزار نفر در واحدهای مسکن مهر در هفته دولت خبر داد.
جزئیات خرید فروش مسکن مهر پردیس
جزئیات خرید فروش مسکن مهر پردیس
شرکت عمران شهر جدید پردیس در اطلاعیه ای اعلام کرد که فرآیند نقل و انتقال مسکن مهر نهایی شده است و متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی و حضور همزمان خریدار و فروشنده نقل و انتقال را انجام دهند.
امکان نقل و انتقال مسکن مهر شهرهای جدید
امکان نقل و انتقال مسکن مهر شهرهای جدید
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از امکان نقل و انتقال مسکن مهر در شهرهای جدید خبر داد و گفت: در هفته دولت ۳۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید افتتاح می شود.
آخرین تحولات مسکن مهر اندیشه
آخرین تحولات مسکن مهر اندیشه
مدیرعامل شهر جدید اندیشه به زمان اتمام گازکشی در مسکن مهر این شهر جدید اشاره کرد و گفت: اگر گازرسانی به موقع در پروژه‌های مسکن مهر انجام می‌شود می‌توانستیم ۱۵۰۰ واحد را در هفته دولت افتتاح کنیم.
 زمان افتتاح مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
مسکن مهر پرند معطل آب و برق!
مسکن مهر پرند معطل آب و برق!
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان اینکه ۲۰ هزار مسکن مهر برای افتتاح منتظر تامین آب، برق و گاز هستند، گفت: قیمت های مسکن مهر در این شهر نهایی شده و دیگر افزایش نخواهد یافت.
 ادامه تاخیر تحویل مسکن مهر پرند
در حالی اردیبهشت امسال معاون وزیر راه بر قابل قبول نبودن افتتاح واحدهای مسکن مهر سراسر کشور تا دهه فجر امسال به جز پردیس تاکید کرده بود که شواهد حکایت از آن دارد مسکن مهر پرند نیز به این استثنا اضافه خواهد شد.
 مشکلاتی به بزرگی مسکن مهر پردیس
شاید بتوان گفت بزرگترین مشکلی که در آینده نه چندان دور می‌توان برای شهرستان پردیس تصور و پیش‌بینی کرد، مسئله حمل و نقل و سفرهای برون‌شهری این شهرستان است.
 مسکن مهر سهند غیرکارشناسی است
استاندار آذربایجان شرقی گفت: احداث ۳۵ هزار واحد مسکونی در شهر جدید سهند غیرکارشناسی است
 قول افتتاح مسکن مهر پردیس
سرپرست شهر جدید پردیس با بیان اینکه تلاش می کنیم در هفته دولت ۱۱ هزار واحد مسکن مهر در این شهر افتتاح شود، گفت: با انتقال ترانس ۲۳۰ کیلوولت برق به شهر پردیس بسیاری از مشکلات این شهر برطرف خواهد شد.
 همه چیز درباره دفترچه اقساط مسکن مهر
عضو هیئت‌مدیره شرکت شهرهای جدید کشور گفت: اجباری برای دریافت دفترچه اقساط قبل از تحویل مسکن مهر وجود ندارد.
 متقاضیان مسکن مهر پرند قرارداد ندارند
تعدادی از متقاضیان مسکن مهر فاز ۵ پرند با ارسال نامه‌ای به معاون رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی، مدیر عامل شهرهای جدید و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ اعلام کردند که با گذشت ۳ سال، نه تنها هنوز قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند، بلکه به صورت یک طرفه قیمت واحدها افزایش یافته است.
 صفحه ۱ از ۴۰   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص