چهارشنبه، ۷ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
 شرط تحویل مسکن مهر پردیس
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: در صورت همکاری وزارت نفت و نیرو برای تامین خدمات، می توانیم چند هزار واحد مسکن مهر پردیس را تا پایان تابستان تحویل دهیم.
رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر
رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر
مدیرعامل شهر جدید پردیس از رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر با سازندگان خبر داد و گفت: دستور‌العمل اجرایی معاملات ثانویه مسکن مهر به ما ابلاغ شده، اما در این 15 روز گذشته حتی یک معامله قانونی هم انجام نشده است.
 اساسنامه‌ شهرهای پرند و پردیس
اساسنامه‌های ۲ شرکت عمران شهرهای جدید پرند و پردیس از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
 اساسنامه شرکت‌های عمران شهر جدید
اساسنامه شرکت‌های عمران شهرهای جدید اندیشه، بینالود، بهارستان، نیس، رامشار، رامین، سهند، صدرا، عالیشهر، علوی، فولادشهر، گلبهار، مجلسی، مهاجران (امیرکبیر) و هشتگرد از سوی شورای نگهبان تأیید شد.
 شهر جدید ایوانکی، آماده اسکان
شهر جدید ایوانکی در استان سمنان با تلاش‌های انجام شده در سال‌های اخیر، اکنون آماده اسکان جمعیت است.
واگذاری زمین مسکن مهر به مردم
واگذاری زمین مسکن مهر به مردم
به گفته مدیرکل حقوقی و املاک شرکت مادر تخصصی شهرهای‌ جدید کشور پس از محاسبه قیمت تملک زمینهای 99 ساله اجاره ای و فروش آن به متقاضیان، صاحبان مسکن‌مهر از ارزش‌مضاعف ملک خود بهره‌مند می‌شوند.
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
در حالی بر اساس اولویت‌بندی شرکت عمران پرند تا نیمه نخست سال آینده حدود ۵۰ درصد از واحدهای مسکن مهر به‌صورت مشروط تحویل متقاضیان می‌شود که تکلیف نیم دیگر واحدهای در دست ساخت مسکن مهر این شهر همچنان بلاتکلیف خواهند ماند.
 امان از دست شرکت مپسا
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 اعتراض متقاضیان مسکن مهر هشتگرد
شماری از متقاضیان ناراضی مسکن مهر شهرجدید هشتگرد روز چهارشنبه با استاندار البرز دیدار و با طرح مشکلات خود خواستار رسیدگی به آن شدند.
 افزایش قیمت مسکن مهر پردیس
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: طبق سومین دستورالعمل افزایش قیمت مسکن مهر که 25 دی پارسال ابلاغ شد شامل همه واحدهایی که دفترچه قسط نگرفته باشند و واحدهایشان نیز تحویل داده نشده باشد می‌شود.
 ساخت مسکن مهر شهرهای جدید
400 هزار واحد مسکونی مهر در 19 شهر جدید ساخته شده است .
 کمبود آورده در مسکن مهر ایوانکی
رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید گفت: متقاضیان مسکن مهر ایوانکی آورده‌های شخصی را به حد نصاب نرسانده‌اند و این امر سبب تأخیر در اجرای پروژه شده است.
مشکل راه و شهرسازی با وزارت نیرو
مشکل راه و شهرسازی با وزارت نیرو
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی با وزارت نیرو در ارتباط با مسکن مهر مشکلاتی دارد که باید برطرف شود.
 مسکن‌ مهر اندیشه آماده افتتاح
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه از افتتاح بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر این شهر در هفته دولت و دهه فجر خبر داد.
 پیگیری تکمیل مسکن مهر پردیس
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر راه و شهرسازی به پردیس برای بررسی وضع مسکن مهر و سایر پروژه‌های عمرانی این شهر جدید خبر داد.
 انتقاد از واگذاری‌های مپسا در پرند
اگر چه واگذاری شرکت مدیریت پروژه ساختمانی ایران(مپسا) به بانک رفاه بابت رد دیون دولت یک اقدام مرسوم در واگذاری شرکتها به نظر می‌رسد اما سئوال اینجاست که تکلیف مردمی که هنوز به واحدهای مسکونی خود نرسیده‌اند و یا واحدهایی که به ۲ نفر فروخته شده چه می شود.
 جریمه سازندگان کم‌کار مسکن مهر پرند
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان اینکه متقاضیان سهم آورده خود را به خوبی واریز کرده‌اند، گفت: سازنده‌های مسکن مهر در این شهر از برنامه عقب هستند و در الحاقیه جدید افزایش قیمت، میزان جریمه سازندگان مسکن نیز مشخص شد.
 قول تأمین فضای آموزشی پردیس
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از قول مسئولان استانی و شهرستانی برای تأمین فضای آموزشی شهر پردیس تا قبل از مهر ماه خبر داد.
 آزادراه پردیس زیباتر می شود
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: باید در نصب تابلوها زیباسازی و ویترین جاده ای را در کنار مسائل ایمنی و فنی سرلوحه کار خود قرار دهیم.
 همکاری با دانشگاه برای ساخت مترو
مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به بررسی مطالعاتی مترو در دانشگاه شریف، گفت: از نظر قانونی هنوز قراردادی برای ساخت مترو پردیس بسته نشده است.
مشکلات مسکن مهر به ما مربوط نیست!
مشکلات مسکن مهر به ما مربوط نیست!
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت:‌ نظارت بر کیفیت ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر بر عهده سازمان نظام مهندسی ساختمان است و حل مشکلاتی که بعد از ساخت این واحدها پیش می‌آید نیز بر اساس توافق به عهده شرکت‌های سازنده است.
افزایش قیمت مسکن مهر پردیس
افزایش قیمت مسکن مهر پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افزایش قیمت در واحدهای مسکونی در دست احداث در شهر جدید پردیس خبر داد.
مسکن مهر هشتگرد آماده تحویل
مسکن مهر هشتگرد آماده تحویل
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: 15 هزار واحد مسکن مهر هشتگرد تا پایان شهریور ماه 93 به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 مشکلات پردیس به مجلس رسید
جلسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی این هفته با موضوع مشکلات شهر جدید پردیس برگزار می شود .
 کندی احداث مسکن مهر پردیس
برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس می‌گویند: با گذشت چند ماه از ابلاغ افزایش قیمت مسکن مهر هنوز نمی‌دانیم کی و چه میزان باید بابت افزایش قیمت پرداخت کنیم. آنان همچنین از کندی پیشرفت پروژه‌هایشان گلایه‌مند هستند.
 « قبلی   ۱   ۲   ۳   ۴   صفحه ۵ از ۴۰   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص