جمعه، ۱۷ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید

جناب آقای مهندس خسروی درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترم تسلیت می گوییم

 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
جذب سرمایه گذار برای شهرهای جدید
جذب سرمایه گذار برای شهرهای جدید
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید با جذب سرمایه گذار و جلب منابع مالی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته و در همین راستا نسل نو شهرهای جدید در دولت تدبیر و امید در حال طراحی و پایه گذاری است.
گزارش تصویری از مسکن مهر پردیس
گزارش تصویری از مسکن مهر پردیس
اگر سری به فاز 8 شهر جدید پردیس موسوم به دره بهشت بزنید خواهید دید که گل سرسبد مسکن مهر کشور حداکثر با 20% توان در حال فعالیت است و بسیاری از پروژه ها علیرغم آورده های 40 میلیونی متقاضیان (علاوه بر تسهیلات 25 میلیون تومانی بانکی) و با گذشت 2.5 سال از شروع بکار، غیرفعال و حداکثر نیمه فعال است.
زمان تحویل مسکن مهر پردیس
زمان تحویل مسکن مهر پردیس
واحد‌های مسکن مهر فاز هشت و 11 شهر جدید پردیس در صورت تامین امکانات زیربنایی تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 تصویب اساسنامه شهرهای جدید
تصویب اساسنامه 14 شرکت عمران شهرهای جدید با پیشنهاد وزارت راه وشهرسازی در هیأت وزیران تصویب و پس از تأیید شورای نگهبان توسط معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شد.
تصویب اساسنامه شرکتهای عمران شهر جدید
تصویب اساسنامه شرکتهای عمران شهر جدید
با تصویب هیأت دولت و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، اساسنامه ۱۴ شرکت شهرهای جدید تصویب شد.
مشکل فاز ۹ پردیس پابرجاست
مشکل فاز ۹ پردیس پابرجاست
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که مشکلات مربوط به عدم تامین امکانات زیربنایی فاز ۹ مسکن مهر این شهر همچنان پابرجاست، گفت: هیچ پروژه متوقف شده مسکن مهر در پردیس نداریم.
مدرسه بزرگترین معضل مسکن مهر
مدرسه بزرگترین معضل مسکن مهر
استاندار تهران با بیان اینکه بیشترین معضل سایتهای مسکن مهر ایجاد فضای آموزشی و ساخت مدرسه است، گفت: برای سال تحصیلی آینده مشکل مدارس پردیس با توجه به سکونت خانواده‌های جدید و نیاز فعلی این شهر به توسعه فضای آموزشی برطرف می‌شود؛ برای مسکن مهر پرند نیز ساخت 3 مدرسه قطعی شده و امیدواریم که مشکلات این شهر نیز برطرف شود.
کمبود مدارس در مسکن مهر پرند
کمبود مدارس در مسکن مهر پرند
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه 300 واحد آموزشی نیمه‌تمام در مناطق مسکن مهر کشور وجود دارد، گفت: تا آغاز سال تحصیلی 93 تعداد 5 باب مدرسه در شهر جدید پرند به بهره‌برداری می‌رسد.
 تأمین زیرساخت‌های شهر جدید بینالود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی بر لزوم توجه و تامین زیرساخت‌های زیربنایی و روبنایی شهر جدید بینالود تأکید کرد.
 وعده جدید به ساکنان شهر جدید سهند
شهردار شهر جدید سهند گفت: بر اساس رایزنی‌ها و اقدامات صورت گرفته تا یک و نیم سال دیگر شاهد بهره‌برداری از اتوبان سهند- تبریز خواهیم بود.
 مسکن مهر اندیشه آماده واگذاری
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه از افتتاح دو مجموعه ورزشی در این شهر خبر داد و افزود: بخش عمده ای از واحدهای مسکن شهر اندیشه طی هفته دولت و دهه مبارک فجر به متقاضیان واگذار می شود.
پیش‌بینی تقاضای خرید زمین مسکن مهر
پیش‌بینی تقاضای خرید زمین مسکن مهر
مدیرکل حقوقی و املاک عمران شهرهای جدید با پیش‌بینی حدود ۸۰ هزار متقاضی برای خرید زمین مسکن مهر ۹۹ ساله در شهرهای جدید،گفت:امکان پرداخت اقساط هزینه زمین مسکن مهر ۹۹ ساله را برای متقاضیان فراهم کرده‌ایم.
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
مدیرعامل شرکت عمران پرند با تأکید بر اینکه ۶۹ هزار مسکن مهر در صورت تکمیل آورده متقاضیان بر اساس اولویت‌بندی تحویل متقاضیان می‌شود، گفت:‌ هم‌اکنون ۱۳ هزار مسکن مهر آماده تحویل داریم، اما متقاضیان آورده خود را تکمیل نکرده‌اند.
 شرط تحویل مسکن مهر پردیس
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: در صورت همکاری وزارت نفت و نیرو برای تامین خدمات، می توانیم چند هزار واحد مسکن مهر پردیس را تا پایان تابستان تحویل دهیم.
رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر
رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر
مدیرعامل شهر جدید پردیس از رایزنی برای کاهش قیمت مسکن مهر با سازندگان خبر داد و گفت: دستور‌العمل اجرایی معاملات ثانویه مسکن مهر به ما ابلاغ شده، اما در این 15 روز گذشته حتی یک معامله قانونی هم انجام نشده است.
 اساسنامه‌ شهرهای پرند و پردیس
اساسنامه‌های ۲ شرکت عمران شهرهای جدید پرند و پردیس از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
 اساسنامه شرکت‌های عمران شهر جدید
اساسنامه شرکت‌های عمران شهرهای جدید اندیشه، بینالود، بهارستان، نیس، رامشار، رامین، سهند، صدرا، عالیشهر، علوی، فولادشهر، گلبهار، مجلسی، مهاجران (امیرکبیر) و هشتگرد از سوی شورای نگهبان تأیید شد.
 شهر جدید ایوانکی، آماده اسکان
شهر جدید ایوانکی در استان سمنان با تلاش‌های انجام شده در سال‌های اخیر، اکنون آماده اسکان جمعیت است.
واگذاری زمین مسکن مهر به مردم
واگذاری زمین مسکن مهر به مردم
به گفته مدیرکل حقوقی و املاک شرکت مادر تخصصی شهرهای‌ جدید کشور پس از محاسبه قیمت تملک زمینهای 99 ساله اجاره ای و فروش آن به متقاضیان، صاحبان مسکن‌مهر از ارزش‌مضاعف ملک خود بهره‌مند می‌شوند.
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
تحویل مشروط مسکن مهر پرند
در حالی بر اساس اولویت‌بندی شرکت عمران پرند تا نیمه نخست سال آینده حدود ۵۰ درصد از واحدهای مسکن مهر به‌صورت مشروط تحویل متقاضیان می‌شود که تکلیف نیم دیگر واحدهای در دست ساخت مسکن مهر این شهر همچنان بلاتکلیف خواهند ماند.
 امان از دست شرکت مپسا
پیام مردمی ارسالی به سایت شاسا
 اعتراض متقاضیان مسکن مهر هشتگرد
شماری از متقاضیان ناراضی مسکن مهر شهرجدید هشتگرد روز چهارشنبه با استاندار البرز دیدار و با طرح مشکلات خود خواستار رسیدگی به آن شدند.
 افزایش قیمت مسکن مهر پردیس
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: طبق سومین دستورالعمل افزایش قیمت مسکن مهر که 25 دی پارسال ابلاغ شد شامل همه واحدهایی که دفترچه قسط نگرفته باشند و واحدهایشان نیز تحویل داده نشده باشد می‌شود.
 ساخت مسکن مهر شهرهای جدید
400 هزار واحد مسکونی مهر در 19 شهر جدید ساخته شده است .
 کمبود آورده در مسکن مهر ایوانکی
رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید گفت: متقاضیان مسکن مهر ایوانکی آورده‌های شخصی را به حد نصاب نرسانده‌اند و این امر سبب تأخیر در اجرای پروژه شده است.
 « قبلی   ۱   ۲   ۳   ۴   صفحه ۵ از ۴۰   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص