جمعه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار شهرهای جدید
 اخبار شهرهای جدید
بایگانی اخبار  
مشکل مسکن مهر پردیس حل شد
مشکل مسکن مهر پردیس حل شد
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این که بار جدیدی برای ساخت خدمات روبنایی به متقاضیان مسکن مهر تحمیل نمی شود، گفت: مشکل به وجود آمده با بانک مسکن برطرف شد و امیدواریم پروژه ها را با سرعت بهتر و بیشتر انجام دهیم.
زمان واگذاری مسکن مهر هسا
زمان واگذاری مسکن مهر هسا
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از اتمام ساخت ۲۳ هزار واحد مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: واگذاری واحدهای مسکن مهر پروژه هسا از بهمن‌ماه سال جاری آغاز می‌شود.
توقف ساخت مسکن مهر پردیس
توقف ساخت مسکن مهر پردیس
مبلغ پرداختی بانک مسکن برای آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر پردیس متوقف شده که این امر باعث توقف ساخت و ساز این پروژه می‌شود و تحویل واحدهایی که در شهریور قول داده شده بود نیز به تعویق می‌افتد.
 مسکن مهر پردیس اعتبار ندارد!
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در برهه کنونی، پولی برای تکمیل واحدهای فازهای سه و 9 پردیس نداریم.
 جریمه پیمانکاران مسکن مهر پرند
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از آغاز جزیمه پیمانکاران بد حساب مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت:‌ پاسخی که متقاضیان مسکن‌مهر از مجموعه دولت انتظار دارند، تامین سریع و بدون وقفه خدمات این واحدها برای افتتاح و سکونت در آنهاست.
آخرین وضعیت مسکن مهر پرند
آخرین وضعیت مسکن مهر پرند
ساخت 95 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند در نظر گرفته شده که تاکنون بیش از 25 هزار واحد تحویل متقاضیان شده و حدود 33 هزار واحد توسط سه شرکت انبوه‌ساز در حال ساخت است که تا پایان امسال متعهد به تحویل این واحدها هستند.
 مدارس مسکن‌مهر پرند و پردیس
استاندار تهران با اشاره به این مطلب که‌ 17 مدرسه در مسکن‌های مهر پردیس و پرند با آغاز سال تحصیلی فعالیت خود را آغاز می‌کنند گفت: همچنین دریافت مبالغ اضافه از متقاضیان مسکن مهر ضرورت دارد.
 افزایش قیمت مسکن مهر اندیشه
مدیرعامل شرکت عمران اندیشه گفت: وقتی واحدهای مسکونی مهر به 70 درصد پیشرفت فیزیکی رسید قرارداد پیش‌فروش قطعی با آنها بسته می‌شود همچنین میزان افزایش قیمت‌ها به آنها اعلام می‌شود تا نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.
 شهر اندیشه در اندیشه و رؤیای زندگی
شهر جدید اندیشه با گذشت 20 سال از ساخت اولین فاز آن اکنون به دنبال هویت‌بخشی و ایجاد همبستگی اجتماعی است که در شهرهای جدید کشور تا کنون مغفول مانده و مشخص نیست که این هویت بخشی و ایجاد کارکرد چه مزیت‌هایی را در بر دارد.
 مشکلات، قفلی بر پای پرند
رئیس شورای شهر پرند با بیان اینکه مردم شهر جدید پرند با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند و این مشکلات تبدیل به قفلی بزرگ شده است، گفت: کلید تمام این قفل‌ها در دستان شرکت عمران است.
 ساخت و ساز بی‏رویه در پردیس
رئیس شوراهای اسلامی استان تهران گفت: ساخت و سازهای بی‏رویه در شهرستان پردیس مشکلات مربوط به حمل و نقل، بهداشت و سایر زیرساخت‏های شهری را به دنبال دارد.
 بزرگراه تبریز سهند در پیچ وعده ها
طرح احداث بزرگراه تبریز شهر جدید سهند به طول 22 کیلومتر که از سال 1387 و با هدف انتقال بخشی از جمعیت و سرریز شهر تبریز آغاز شده، هنوز در پیچ و خم وعده‌های بی سرانجام مسئولین امر زمین گیر شده است.
 متروی پرند به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار رباط کریم گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و با اختصاص اعتبارات لازم، متروی پرند تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
 آخرین وضعیت مسکن مهر پردیس
طبق آنچه مسئولان شهر جدید پردیس وعده داده‌اند همه واحدهای مسکن مهر این شهر مشروط به تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی تا پایان سال آینده به پیش‌خریداران تحویل داده می‌شود.
تبدیل مسکن مهر ۹۹ساله به ملکی
تبدیل مسکن مهر ۹۹ساله به ملکی
مدیرکل حقوقی و املاک شرکت عمران شهرهای جدید کشور از برنامه وزارت راه و شهرسازی برای تبدیل مسکن مهر شهرهای جدید کشور به مسکن ملکی خبر داد و گفت: به‌زودی سازوکارهای مربوط به این برنامه مشخص می‌شود.
به دنبال گوشی شنوا در مسکن مهر پردیس
به دنبال گوشی شنوا در مسکن مهر پردیس
جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس اخیرا با ارسال نامه ای به سایت شاسا خواستار رفع مشکلات مسکن مهر این شهر جدید شدند. سایت شاسا بدون هرگونه دخل و تصرفی اصل نامه دریافتی را جهت اطلاع مسئولان مرتبط منتشر می کند.
 اعتراض مالکان مسکن مهر پردیس
مالکان واحدهای شهر جدید پردیس با تجمع مقابل دفتر این شرکت خواستار رسیدگی به آخرین وضعیت واحدهای خود شدند.
 تکذیب آتش‌سوزی خانه‌های چوبی پرند
مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان این‌که هیچ خانه چوبی در سایت مپسا آتش نگرفته است،‌گفت: آتش‌سوزی جمعه گذشته در این سایت مربوط به یک سری چوب بوده که به دلیل پرت کردن سیگار اتفاق افتاده بود.
 شکایت از پیمانکاران مسکن مهر
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تمام شرکت‌های بزرگ پیمانکار مسکن مهر به تعهدات خود عمل کنند، گفت: از شرکت‌هایی که به تعهدات خود در قبال واگذاری به موقع مسکن مهر پایبند نباشند، به مراجع ذیصلاح قضایی شکایت می‌کنیم.
مسکن مهر پرند آماده افتتاح
مسکن مهر پرند آماده افتتاح
مدیرعامل شرکت عمران پرند از در دست ساخت بودن ۷۳ هزار مسکن مهر در این شهر خبر داد و گفت:‌ تاکنون ۲۱ هزار و ۹۴۰ واحد تعاونی‌های مسکن و خودمالک ساخته و تحویل متقاضیان شده است.
 درآمدزای ملکی کردن مسکن مهر
سرپرست شرکت عمران پردیس گفت: 5 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس به صورت اختیاری ملکی می‏شوند.
 مجوز ملکی شدن مسکن مهر پردیس
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از برنامه این شرکت برای ملکی کردن برخی پروژه‌های مسکن مهر ۹۹ساله این شهر خبر داد.
امکان تبدیل مسکن مهر به مسکن ملکی
امکان تبدیل مسکن مهر به مسکن ملکی
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به موافقت‌های اولیه برای تبدیل مسکن مهر ۹۹ ساله این شهر به مسکن ملکی، گفت:‌ این برنامه اختیاری است و متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند برای این کار درخواست دهند.
قتل دانش آموز فداکار در پرند
قتل دانش آموز فداکار در پرند
عامل جنایت پارک فدک پرند از سوی پلیس دستگیر شد. وقتی سه جوان با هم برای گردش به پارک رفتند و مزاحم دختری شدند سناریوی این قتل کلید خورد.
مسکن مهر پردیس ملکی می شود
مسکن مهر پردیس ملکی می شود
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از برنامه این شرکت برای ملکی کردن برخی پروژه‌های مسکن مهر ۹۹ ساله این شهر خبر داد.
 « قبلی   ۱   ۲   ۳   ۴   صفحه ۵ از ۴۰   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰   بعدی » 

 

 

سوپرپایپ جدید

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص